|

استقلال بیش از حد زیر فشار است!

سرمربی یونانی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم و می‌دانیم حریف برای قهرمانی می‌جنگد.

لینک کوتاه کپی شد

 مارینوس اوزونیدیس در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان برابر استقلال در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم و می‌دانیم حریف برای قهرمانی می‌جنگد. در عین حال می‌دانیم چنین تیمی تحت فشار است.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ایلنا؛ وی با اشاره به فشاری که برای قهرمانی به استقلال وارد می‌شود، خاطرنشان کرد: خیلی مهم است که بازی را به‌خوبی شروع کنیم تا فشار را روی حریف افزایش بدهیم و نتیجه خوبی بگیریم. مقابل آلومینیوم اراک نتیجه‌ای که شایسته آن باشیم، نگرفتیم (گل‌گهر با نتیجه 3 بر 2 مغلوب آلومینیوم شد). نه به این خاطر که حریف سرتر باشد؛ بلکه ما امتیاز از دست دادیم. خیلی مهم است که در دو هفته پایانی بهترین عملکرد را داشته باشیم و نتیجه دلخواه‌مان را بگیریم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در مورد مصدومان تیمش در طول فصل تصریح کرد: در نیم‌فصل دوم خیلی مصدوم دادیم و الان مصدومان بیشتری داریم. انتظار نداشتیم این‌قدر مصدوم بدهیم و به همین خاطر در نیم‌فصل بازیکن نگرفتیم. این مسئله ادامه داشته و من منتظر هستم ببینیم شرایط چند بازیکن چگونه است. باید در این باره با پزشک تیم صحبت کنم. باید بتوانیم شرایط را برای دو بازی پایانی و جام حذفی کنترل کنیم.

اوزونیدیس در پاسخ به این پرسش که آیا بابت فشار استقلالی‌ها بر داوری نگران است یا خیر، بیان کرد: خیر. من خودم بازیکن و مربی تیم بزرگ بوده‌ام و می‌دانم شرایط چگونه است. وقتی داور تحت فشار قرار می‌گیرد، به‌خاطر رقابت بین دو رقیب است. می‌بینیم تیم‌ها درباره داوری تیم دیگر صحبت می‌کنند، اما بهتر است عوامل استقلال و پرسپولیس درباره داوری حرف نزنند.

وی با بیان اینکه استقلال و پرسپولیس شرایط ویژه‌تری نسبت به سایر تیم‌ها دارند، گفت: دیدیم فقط در دیدار این دو تیم از کمک داور ویدیویی (VAR) استفاده شد. این اتفاق در تیم‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگند، طبیعی است. یک اشتباه داور می‌تواند سرنوشت قهرمانی را عوض کند. من دخالتی در رویه سایر تیم‌ها نمی‌کنم و فقط درباره تیم خودم حرف می‌زنم. استقلال و پرسپولیس شایستگی قهرمانی را دارند و از شما خبرنگاران می‌خواهم اجازه ندهید درباره داوری صحبت کنند.

سرمربی گل‌گهر سرجان درباره وضعیت ادامه همکاری خود با این باشگاه برای فصل آینده عنوان کرد: نکته قطعی این است که قراردادم تا پایان امسال بوده و نمی‌خواهم در این برهه، در این باره صحبت کنیم. تیم گل‌گهر الان اهمیت دارد و باید فصل را به‌خوبی تمام کنیم. باید این دو مسابقه را بگذرانیم و سپس در این زمینه تصمیم بگیریم.

اوزونیدیس در پاسخ به این پرسش که آیا تمدید قرارداد او با گل‌گهر سیرجان مشروط به کسب یک جام بوده است یا خیر، اظهار داشت: قرارداد یک مسئله شخصی است و نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها