|

کاپیتان سابق: به قهرمانی پرسپولیس شک ندارم

مدافع اسبق پرسپولیس با امیدواری بزرگی از قهرمانی این تیم در این فصل می‌گوید.

لینک کوتاه کپی شد

محسن بنگر مدافع اسبق پرسپولیس و کاپیتان سرخ‌ها که اکنون به عنوان سرمربی هدایت شهرداری آستارا را عهده‌دار است، با اشاره به وضعیت این تیم در مسیر کسب سهمیه بقا گفت: کار بسیار دشواری داریم. نمی‌خواهم به گذشته برگردم و بگویم شرایط خیلی سخت است و چه اتفاقاتی افتاده که اکنون شهرداری آستارا برای سقوط نکردن می‌جنگد. به تک تک بازیکنان ایمان دارم و مطمئن هستم آنها قادر خواهند بود سرنوشت خوبی را برای خود شکل دهند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ وی ادامه داد: چهار بازی حساس پیش رو داریم. قطعا با حمایت هواداران‌‍مان خصوصا در بازی‌های خانگی قادر خواهیم بود از این شرایط خلاص شویم. شهرداری آستارا مطمئنا با توجه به شرایطی که دارد باید تلاش کند در فصول آینده در رقابت برای صعود قرار گیرد و امیدوارم اینبار تصمیمات و برنامه‌ریزی مناسبی شکل گیرد. ما با احساس مسئولیت بالا تلاش خواهیم کرد تا طی بازی‌های آتی امتیاز بقا را بگیریم و امیدوارم برای فصل آینده برای این هواداران تصمیمات بهتری گرفته شود تا اینچنین در نگرانی کار را دنبال نکنند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره شرایط این تیم و شانس قهرمانی‌ شاگردان اوسمار نیز گفت: من از عملکرد تیم در دیدارهای اخیر راضی هستم و خدا را شکر در نیم فصل دوم و با اضافه شدن چند بازیکن تأثیرگذار نتایج تیم بسیار خوب شده و همچنین بازیکنان عملکرد بهتری را نسبت به گذشته از خودشان نشان می‌دهند. بازی با هوادار هم شاهد عملکرد خوبی از بازیکنان شاهد بودیم. خیلی زود به گل رسیدند و بازی را در دست گرفتند.

او ادامه داد: دیدارهای باقی مانده را باید بازی‌های فوق حساس عنوان کرد. اولین اشتباه حکم آخرین اشتباه را دارد. بازیکنان و کادر فنی باید هوشیارانه وارد زمین شوند و از جان و دل برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند. نمی‌توان گفت که کدام بازی آسان و کدام دیدار سخت است، اگر هدف قهرمانی است باید در هر بازی برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین شد.

مدافع اسبق سرخ‌ها در خصوص انتقاداتی که از خط دفاعی این تیم می‌شود، اینطور توضیح داد: در مورد خط دفاع هم باید بگویم که بازیکنانی که در این پست بازی می‌کنند اکثراً ملی پوش هستند، کنعانی زادگان در تیم ملی ایران و گولسیانی در تیم ملی گرجستان از مهره‌های تقریباً ثابتی هستند که در هر بازی در قلب خط دفاع پرسپولیس بازی می‌کنند و به دلیل فشار زیاد بازی‌ها و استرسی است که به آنها وارد می‌شود شاید در بعضی بازی‌ها شرایط به سود آنها نباشد. اما در نهایت کسی نمی‌تواند به کیفیت خط دفاعی و بازیکنانی که برای پرسپولیس در این پست به میدان می‌رود، انتقاد خاصی وارد کند و آنها جزو برترین‌ها هستند.

بنگر در خصوص دیدار هفته آینده پرسپولیس برابر استقلال خوزستان گفت: خوبی این دیدار حضور هواداران در ورزشگاه آزادی است که به بازیکنان کمک خواهند کرد و امیدوارم همانند دیدارهای اخیر نمایش خوبی را از شاگردان اوسمار شاهد باشیم و در آخر بازی به سود پرسپولیس به اتمام برسد. استقلال خوزستان شرایط نگران کننده‌ای دارد و مطمئنا در این بازی کاملا محتاطانه کار را دنبال خواهد کرد و شرایط برای پرسپولیس سخت خواهد بود اما بعید است به مشکل خاصی بخورند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر آرزوی هواداران است که به امید خدا و با تلاش اعضای تیم این اتفاق امسال برای سرخ‌ها اتفاق خواهد افتاد و به عنوان تیم اول ایران پرسپولیس راهی مسابقات آسیایی می‌شود. من در این موضوع شک ندارم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی