|

تغییرات مدیریتی در پرسپولیس شروع شد!

مالکان پرسپولیس قرار است تا پایان هفته، چهار گزینه مورد نظر برای حضور در هیأت مدیره را مشخص کنند

لینک کوتاه کپی شد

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار تهران با پیروزی دو بر صفر در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به پایان رسید تا این تیم همچنان پا به پای استقلال در کورس قهرمانی باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ کنسرسیوم بانکی کشور که سهامدار ۸۵ درصد از باشگاه پرسپولیس شده است بار دیگر پاداش ویژه برد این تیم را آماده کرده تا قبل از بازی هفته آینده مقابل استقلال خوزستان به آنها پرداخت شود.

مالکان باشگاه پرسپولیس تا کنون هیچ کاری جز پرداخت ۱۰ درصد از قراردادهای فصل جاری و واریز پاداش‌های ویژه نکرده‌اند. آنها بیشتر از رسیدگی به مشکلات کلان این تیم سراغ کارهایی رفته اند که وظیفه اسپانسر روی پیراهن است.

همچنین آنها هنوز در زمینه پرداخت تمام و کمال قرارداد اعضای تیم در فاصله ۱۶ روز مانده به پایان فصل هم اقدامی نداشته‌اند و به همین دلیل بازیکنان همچنان از وضعیت پرداختی‌ها ناراضی هستند.

مالکان عمده سهام پرسپولیس قرار است تا پایان هفته، چهار گزینه مورد نظر برای حضور در هیأت مدیره را مشخص کنند تا اینگونه شروع خود برای باشگاه‌داری را نشان دهند اما همچنان هیچ جزئیاتی درباره نحوه اداره باشگاه اعلام نکرده‌اند

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی