|

باشگاه فولاد خوزستان علیه استقلال!

استقلال و فولاد در دیدار امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، به ترتیب آبی و مشکی به تن خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال و فولاد امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پنجره؛ در اتفاقی عجیب رنگ لباس دو تیم برای حضور در این دیدار به یک جنجال تبدیل شده، جایی که فولادی‌ها اصرار به پوشیدن پیراهن مشکی دارند اما اردوی استقلال خواهان پوشیدن لباس قرمز توسط این تیم خوزستانی شده است.

اما دلیل اصرار استقلالی‌ها برای مشکی نپوشیدن فولادی‌ها چه بود؟ گفته می‌شود استقلالی‌ها به دلیل این که جواد نکونام همیشه با لباس مشکی از کنار زمین تیم خود را هدایت می‌کند، می‌خواستند فولاد لباس قرمز بپوشد تا نکونام مجبور به تغییر رنگ لباسش نشود. 

در نهایت اما فولادی‌ها توانستند حرف‌شان را به کرسی بنشانند تا بازیکنان این تیم با پیراهن مشکی‌رنگ مقابل استقلال قرار بگیرند.  فولادی‌ها از دیدار با آلومینیوم با سازمان لیگ هماهنگ کرده بودند که به خاطر نمایان شدن اسپانسر جدید پیراهن‌شان، برای سه هفته با رنگ مشکی به میدان بروند. در همین راستا، آن‌ها در بازی با آلومینیوم و تراکتور لباس مشکی پوشیدند و به همین دلیل می‌خواهند لباس مشکی در بازی با استقلال بپوشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی