|

با این رکورد استقلال فولاد را می برد!

نکونام موفق شده است که هر چهار تقابل قبلی خود با عبدالله ویسی را پیروز شود.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال و فولاد امروز در شرایطی به مصاف هم می‌روند که تقابل دو تیم، با یک نبرد دو نفره جذاب دیگر نیز همراه است، جایی که جواد نکونام و عبدالله ویسی که رقابت خاغصی با یکدیگر دارند، روبروی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در ابتدای لیگ بیست و یکم بود که عبدالله ویسی به عنوان جانشین جواد نکونام در فولاد معرفی شد، ولی در این تیم دوام زیادی نیاورد و پس از برکناری، مجددا جایش را به نکو داد.

این دو سرمربی در شرایطی امروز به مصاف هم می‌روند که پیش از این نیز در چهار مسابقه با هم روبرو شده‌اند و تمامی این دوئل‌ها با برتری سرمربی استقلال به پایان رسیده است.

نخستین بار در لیگ هجدهم بود که نکونام موفق شد با نساجی، از سد نفت مسجدسلیمانی عبور کند که هدایت آن برعهده عبدالله ویسی بود. علی اصغر عاشوری تک گل آن بازی را وارد دروازه حریف کرد.

پس از آن، نکونام با فولاد از سد سه تیم مختلف ویسی گذشت. او ابتدا و در لیگ نوزدهم، با تک گل حسین بیت سعید شاهین بوشهر را شکست داد. ویسی در نیم فصل دوم هدایت پیکان را برعهده گرفت که فولادی‌ها با گل‌های پاتوسی و شیمبا در برابر تک گل کوشکی ۲ بر یک برنده شدند.

چهارمین و آخرین جدال این دو سرمربی نیز به هفته نخست لیگ امسال بازمی‌گردد که استقلال توانست در آبادان با سه گل از سد صنعت نفت عبور کند. حالا که ویسی هدایت فولاد را برعهده گرفته، او به مصاف نکونام می‌رود و باید دید که برنده جدال پنجم این دو سرمربی چه کسی خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها