|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس

رفیعی، فرجی، ترابی، اسماعیلی‌فر، گولسیانی، امیری، هنانوف و پورعلی‌گنجی بازیکنان پرسپولیس هستند که با پایان لیگ می‌توانند این تیم را ترک کنند

لینک کوتاه کپی شد

تمام بازیکنان فصل جاری پرسپولیس پیشنهاد تمدید قرارداد را دریافت کردند اما چند بازیکن تکلیف خود را مشخص کردند و ارایه پاسخ نهایی را به بعد از لیگ موکول کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ باشگاه پرسپولیس پس از حذف این تیم از رقابت‌های جام حذفی مذاکره با بازیکنان فعلی خود را که در پایان فصل به دلیل اتمام قرارداد بازیکن آزاد محسوب می‌شوند را آغاز کرد تا آنها را پای میز مذاکره با این تیم بکشاند.

 سروش رفیعی، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، وحدت هنانوف و مرتضی پورعلی‌گنجی بازیکنان فصل جاری پرسپولیس هستند که با پایان یافتن لیگ بیست و سوم می‌توانند این تیم را ترک کنند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه نیز میز مذاکره را برای تمدید قرارداد با آنها فراهم کرد تا نفراتی همچون مرتضی پورعلی گنجی و مهدی ترابی خواسته‌های خود را مطرح کنند.

با این حال اکثر بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفتند موضوع تمدید قرارداد را به پایان فصل موکول کنند تا ضمن تمرکز روی بازی‌های فصل جاری در خصوص آئین نامه‌های نقل و انتقالاتی جدید سازمان لیگ فوتبال نیز اطلاعات لازم را کسب کنند و سپس درباره قرارداد خود تصمیم‌گیری کنند.

درویش به تمام بازیکنانی که در پایان فصل، آزاد محسوب می‌شوند پیشنهاد تمدید قرارداد فرستاده است تا شایعه حضور سه بازیکن در لیست مازاد این تیم رد شود.

همچنین اوسمار ویه‌را سرمربی پرسپولیس نیز هیچ لیست ورود و خروجی به باشگاه ارائه نکرده است تا باشگاه با گزینه‌های خارج از لیست این تیم هم صحبتی را آغاز نکرده باشد.

مصطفی قدم خیر هم در گل نوشت: اگرچه هنوز چند هفته‌ای تا پایان مسابقات لیگ بیست‌وسوم زمان باقی مانده اما طبیعی است که شایعات نقل‌وانتقالاتی شروع شده و بازیکنان در سطح رسانه‌های مختلف جابه‌جا می‌شوند. قاعدتا تا جایی که بتوانیم به این قبیل اخبار و شایعات اصالت نمی‌دهیم؛ چراکه گاهی شائبه بازارگرمی دارند. با این حال، می‌شود بعضی شواهد را کنار هم گذاشت و نتایجی گرفت. مثلا به‌نظر می‌رسد پرسپولیسی که این روزها به میدان می‌رود، برای فصل آینده دست‌کم 3ستاره جدید در ترکیب اصلی خود خواهد داشت؛ جدید از این نظر که مدت‌هاست آنها را در پیراهن این تیم ندیده‌ایم. در حقیقت این 3بازیکن را از حالا باید به‌طور قطعی در ارنج فصل بعد سرخپوشان دید، مگر اینکه اتفاقات عجیب و غریب رخ بدهد.

علی علیپور

مهاجم پیشین پرسپولیس بعد از طی‌کردن یک دوران نه‌چندان موفق در فوتبال پرتغال، از هر زمان دیگری به حضور دوباره در فوتبال ایران نزدیک است. علیپور این فصل طی 16بازی برای ژیل‌ویسنته تنها موفق به ثبت 2گل شده و پاس گلی هم نداده است. این آمار نه برای علیپور راضی‌کننده است و نه برای باشگاه. قرارداد این بازیکن هم در پایان فصل خاتمه خواهد یافت و بنابراین هیچ‌چیز عجیبی نیست اگر او به پیشنهاد مکرر پرسپولیس برای بازگشت به این تیم جواب مثبت بدهد. علیپور بعد از همین پنجره زمستانی هم گفته بود علاقه داشت به تیم برگردد اما ژیل‌ویسنته موافقت نکرد. بنابراین او احتمالا یک نسخه فوری و در دسترس برای حل مشکل خط حمله پرسپولیس است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی