|

هشدار استقلال به همه تیم ها

جواد نکونام تغییرات خوبی در ترکیب تیم‌اش ایجاد کرد و روند هجومی این تیم را تحت تاثیر قرار داد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال با تغییر پست‌هایی که داشت عملکرد چند بازیکن را بهبود بخشید و با کیفیت بهتری در زمین حضور پیدا کردند و روند هجومی آنها بهبود پیدا کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ در این مسابقه استقلال ابوالفضل جلالی را یک خط جلوتر استفاده کرد و حضور مستمر او در فاز هجومی استقلال باعث شده بود تا ارسال‌های بیشتری روی دروازه مس رفسنجان صورت بگیرد.

مهم‌ترین تغییر پست در استقلال حضور ماشاریپوف در خط هافبک بود که روند هجومی استقلال را تحت تاثیر قرار داد و فاز هجومی استقلال نظم بیشتری پیدا کرد، او با انتقال سریع توپ به خط حمله به خوبی توپ را به جریان می‌انداخت و با اضافه شدن به 3 بازیکنی که در خط حمله حضور داشتند برتری عددی را همراه با محمدی، بلانکو و جلالی برای استقلال همراه می‌کرد.

یکی دیگر از تغییرات مهم استقلال حضور مهرداد محمدی در سمت چپ استقلال بود، این بازیکن تنها مهاجم تخصصی و چپ پای استقلال بود که در ترکیب این تیم به میدان رفت و حملات استقلال را گسترده‌تر از قبل کرده بود تا علاوه بر جناحین فضای بیشتری هم در مرکز زمین و محوطه جریمه برای بازیکنان استقلال فراهم شود.

گوستاوو بلانکو دیگر بازیکنی بود که در همان پست همیشگی با شرح وظایف متفاوت به میدان رفت و خبری از بازگشت به عقب و حضور در پرس تیمی و بازی‌سازی نبود و او در محوطه جریمه به دنبال خلق موقعیت و دریافت توپ بود و به بهترین شکل ایفای نقش کرد و دو گل هم به ثمر رسید، با عملکردی که بلانکو در این مسابقه داشت اگر از زمان حضور با همین نقش برای استقلال بازی می‌کرد شانس آقای گلی هم در لیگ برتر داشت.

با توجه به رویکرد هجومی استقلال شاید جواد نکونام با تغییر مهره‌های دفاعی و استفاده از همین تاکتیک هجومی ادامه فصل را ادامه دهد و به دنبال کسب نتیجه در 8 بازی باقی‌مانده باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی