|

هشدار به استقلال درباره بازی دربی!

علی موسوی اعتقاد دارد شرایط تیم استقلال و پرسپولیس برای دربی نزدیک به هم است.

لینک کوتاه کپی شد

پیشکسوت استقلال در خصوص بازی دربی اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس نزدیک به هم هستند و نمی‌توانیم بگوییم شرایط یکی بهتر از دیگری است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ هر دو تیم به دنبال قهرمانی هستند و برای این بازی انگیزه زیادی دارند اما بازی دربی با همه بازی‌ها فرق می‌کند و هیچ تیمی هم از قبل برنده نیست. تنها بازی که هیچ وقت نمی‌توان پیش بینی کرد این بازی است که شرایط دو تیم در زمین نشان می‌دهد کدام تیم می‌تواند برنده بازی باشد.

موسوی در ادامه افزود: در صورتی که استقلال برنده دربی شود، نیمی از راه قهرمانی را طی کرده است چرا که فاصله استقلال با پرسپولیس ۶ امتیاز می‌شود و این اتفاق کار را برای قهرمانی راحت‌تر می‌کند. از طرفی اگر استقلال در این بازی بازنده باشد از لحاظ روحی شرایطش سخت‌تر می‌شود. به هر حال به عنوان یک استقلالی امیدوارم این تیم برنده بازی چهارشنبه باشد.

وی با عنوان این که ماشاریپوف کلیدی ترین بازیکن استقلال است، اعلام کرد: استقلال به بازیکن تند و تیز برای دربی نیاز دارد که در خط حمله استقلال کمتر بازیکنی با این خصوصیات می‌بینیم. اما در کنار این‌ها ماشاریپوف بازیکن کلیدی است و به نظرم می‌تواند در دربی برای استقلال گل بزند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی