|

منتظر خرید بعدی استقلال باشید!

نقل وانتقالات لیگ امشب به پایان می‌رسد و بعد از آن دیگر تیم‌ها قادر به جذب بازیکن نخواهند بود.

لینک کوتاه کپی شد

تنها فرصت استقلال برای جذب بازیکن استفاده از سهمیه بازیکن آزاد است که اگر لیست خالی باشد می‌تواند در هر زمان از فصل بازیکن آزاد جذب کند، اما در سال‌های اخیر معمولاً استقلال در راستای جذب بازیکن آزاد اقدامی انجام نداده و بیشتر فعالیتش در بازه نقل و انتقالات پیش فصل و میان فصل بوده است؛ بنابراین نباید چندان دلخوش به جذب بازیکن آزاد بود، ضمن اینکه پیدا کردن بازیکن آزاد که شرایط فنی مطلوبی هم داشته باشد، ساده نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ به همین دلیل استقلالی‌ها انتظار دارند در ساعات باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات لااقل یک بازیکن دیگر به جمع آبی‌ها اضافه شود. در روز‌های اخیر صحبت از جذب محمد حسین اسلامی بوده؛ بازیکنی که تحت قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن قرار دارد، اما باشگاه استقلال هنوز موفق به جذب این بازیکن نشده است.

آن طور که روزنامه ایران ورزشی نوشته؛ باشگاه ذوب‌آهن برای آزاد کردن این بازیکن ۱۰ میلیاردتومان حق انتقال در نظر گرفته است که باید دید علی خطیر در این راستا اقدامی انجام خواهد داد یا خیر؟! تا پایان زمان نقل و انتقالات نیم فصل زمان آنچنانی باقی نمانده و امشب نقل و انتقالات برای همه تیم‌ها به پایان خواهد رسید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها