|

نخستین حریف استقلال در آغاز دوباره لیگ

نیم فصل دوم لیگ در شرایطی شروع می‌شود که ۲ بازی سپاهان در هفته‌های 16 و 17 با تراکتور و ذوب‌آهن به تعویق افتاد.

لینک کوتاه کپی شد

سازمان لیگ برنامه مسابقات هفته شانزدهم تا هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ را اعلام کرد و همانطور که انتظار می رفت، تعیین زمان ۲ دیدار نخست سپاهان در لیگ برتر به آینده موکول شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ 2 دیدار نخست سپاهان در لیگ برتر مربوط به هفته‌های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر است که تیم اصفهانی در هفته شانزدهم در تبریز میهمان تراکتور است و در هفته هفدهم نیز در اصفهان از ذوب‌آهن پذیرایی خواهد کرد

این تصمیم از آن جا اتخاذ شده است که سپاهان بعنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، باید ۲ دیدار آسیایی مقابل الهلال عربستان در روزهای ۲۶ بهمن و سه اسفند بصورت رفت و برگشت در اصفهان و ریاض برگزار کند.

نخستین مسابقه فولاد مبارکه سپاهان در نیم فصل دوم لیگ برتر مقابل استقلال تهران و در هفته هجدهم روز سه‌شنبه هشت اسفند ساعت ۱۵ در ورزشگاه «آزادی» خواهد بود.

هرچند سپاهان در سه بازی مانده به انتهای نیم فصل، با توجه به بازگشت چهار امتیاز کسر شده به صدر جدول بازگشته بود ولی این تیم با توجه به شرایط پیش آمده نتوانست از سه بازی آخرش حتی یک امتیاز کسب کند تا از صدر جدول پایین بیاید و با ۳۱ امتیاز در رده دوم جدول بایستد و استقلال تهران قهرمان نیم فصل شود.

سپاهان با ۳۳ گل در ۱۵ بازی، بهترین خط حمله لیگ را دارد ولی این آمار نتوانست قهرمانی نیم فصل را ارزانی این تیم کند و تیم اصفهانی با دریافت ۱۵ گل که آن‌ را به هشتمین خط دفاع ضعیف لیگ تبدیل کرده است عملکرد چندان موفقی در خط دفاع نداشته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی