|

چرا باشگاه پرسپولیس درباره شایعات سکوت کرده؟!

خلاف ماه‌های گذشته که یکی از فعال‌ترین بخش‌های پرسپولیس واحد روابط عمومی و البته صفحه اینستاگرام مسئولانش بود، این روزها سکوت محض برقرار است

لینک کوتاه کپی شد

نگاهی به اتفاقات ماه‌های گذشته پس از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و حضور کریستیانو رونالدو در تهران هر بار موضوعی در ارتباط با پرسپولیس و یا حاشیه‌های مربوط به مدیریت آن به وجود می‌آمد، «صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام» و یا صفحه مدیر رسانه‌ای این تیم و همچنین صفحه مدیر روابط عمومی باشگاه با لحنی تند و بعضاً «طعنه آمیز» نسبت به حاشیه‌ها و یا افرادی که چنین حاشیه‌هایی را برای باشگاه پرسپولیس به وجود می‌آوردند موضع‌گیری می‌کرد. اما امروز که بیش از هر زمانی نیاز است تا باشگاه پرسپولیس به افکار عمومی به ویژه هواداران این باشگاه پرطرفدار پاسخگو باشد سکوتی عجیب در این بخش از باشگاه پایتخت حکم‌فرماست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مشرق نیوز؛ با یک فلش بک کوتاه در یکی دو ماه اخیر به اندازه انگشتان دو دست می‌توان نمونه‌های مشابه در رابطه با حملات باشگاه پرسپولیس از همین طریق به کمیته داوران، باشگاه‌هایی که پرسپولیس با آنها در مسابقات لیگ برتر مسابقه داد و غیره پیدا کرد که مسئولان رسانه‌ای باشگاه در جهت تنویر افکار عمومی و یا مقابله با هجمه‌های صورت گرفته علیه باشگاه، مطالبی را منتشر می‌کردند اما امروز و در شرایطی که نیاز است تا شفاف سازی بهتری نسبت به اتفاقات درون پرسپولیس به ویژه در حول و حوش نیمکت مربیگری این تیم صورت بگیرد، خبری از «بیانیه نویس‌ها» نیست.

این روزها که رسانه‌های مختلف هر روز و هر ساعت یک گزینه را به عنوان جانشین یحیی گل محمدی معرفی می‌کنند این بخش از باشگاه روزه سکوت گرفته است!

از سوی دیگر اعضای کادر فنی و سرپرستی (افشین پیروانی و سیدجلال حسینی) یکی بعد از دیگری از حضور در تمرینات پرسپولیس سر باز می‌زنند و به نوعی اوضاع تیم در آستانه شروع دوباره رقابت‌های فوتبال در لیگ برتر و جام حذفی به هم ریخته و نامنظم به نظر می‌رسد باز هم حرفی به میان نمی آید!

جا دارد مدیران بخش ارتباطات این باشگاه موضع رسمی شان را در قبال این اتفاقات اتخاذ کرده و از این نظر ذهن آشفته هواداران را از این وضعیت نگرانی خارج کنند.

بی شک ادامه‌دار شدن این شرایط و مطرح کردن اسامی مختلف برای قبول هدایت تیم پرسپولیس چیزی جز سردرگمی بیشتر هواداران تیم بازیکنان پرسپولیس اعضای هیئت مدیره و در نهایت مدیرعامل باشگاه نخواهد داشت. گرچه شاید این هم، نوعی تاکتیک برای سرگرم شدن مخاطبان باشگاه پرسپولیس باشد تا مسئولان این مجموعه در آرامش اهداف مورد نظرشان را دنبال کنند اما "بی‌خبر گذاشتن هواداران در شرایطی که آنها بیش از هر کسی دلواپس این تیم هستند نوعی بی‌توجهی محض به صاحبان اصلی این باشگاه به نظر خواهد رسید".

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی