|

اعتراض رسمی سپاهان: ۷ بار از داوری ضرر کردیم

باشگاه سپاهان با انتشار اطلاعیه ای، نسبت به قضاوت وحید کاظمی در بازی با آلومینیوم اعتراض کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سپاهان نتوانست از فرصت توقف استقلال برابر گل گهر استفاده کند و شاگردان ژوزه مورایس در دیدار برابر آلومینیوم با نتیجه یک بر صفر تن به شکست دادند. در دقایق پایانی بازی، سه بازیکن سپاهان از زمین بازی اخراج شدند و این تیم هشت نفره بازی را دنبال می کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، اتفاق عجیب این مسابقه و اخراج سه بازیکن سپاهان، با اعتراض رسمی این باشگاه اصفهانی به داوری همراه شده و زردپوشان مدعی هستند که در این فصل هفت مرتبه بخاطر اشتباهات داروی، متضرر شده اند.

در متن اعتراض باشگاه سپاهان به داوری دیدار با آلومینیوم آمده است:

در پی قضاوت بحث‌برانگیز و کارت‌های زرد و قرمز بی‌موردی که داور مسابقه سپاهان و آلومینیوم اراک در جریان این دیدار به بازیکنان سپاهان داد و منجر به اخراج ۳ بازیکن و یک مربی از این تیم شد، باشگاه سپاهان  اعتراض خود را به مراجع ذیصلاح در این خصوص ارائه خواهد داد.

لازم به ذکر است، سپاهان در دیدارهای گذشته خود در لیگ برتر ۷ بار از ناحیه اشتباهات داوری متضرر شده بود و معلوم نیست عدم ورود VAR به همه مسابقات ایران قرار است به چه قیمتی تمام شود.

امیدواریم همانگونه که رعایت جوانمردی و عدالت در بین تیم ها و بازیکنان همیشه مورد تاکید بوده، سایر ارکان فوتبال هم قواعد جوانمردای و عدالت را رعایت نمایند. از فدراسیون فوتبال انتظار داریم با بررسی اقدامات داور مسابقه سپاهان و آلومینیوم، پیگیری مناسب را در این خصوص بعمل آورد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی