|

استقلال به آسیا برمی‌گردد؟

استقلال پس از یک فصل غیبت در لیگ قهرمانان آسیا می تواند به این مسابقات بازگردد.

لینک کوتاه کپی شد

عدم پرداخت بدهی استراماچونی تا ۱۱ فروردین مانع از این شد استقلال با وجود قهرمانی در لیگ برتر در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند و این بزرگ‌ترین ضربه به تیم و تماشاگران در سال های اخیر بود. کمیته صدور محوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال این تصمیم را گرفت و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم آنرا تایید کرد. اما این تصمیم از سوی کمیته مورد اشاره تکرار نخواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ باشگاه استقلال بر اساس نامه اداره مالیات بدهی‌های معوقه را پرداخت کرده است و از سویی فیفا قبول کرده پرونده منجر به صدور رای از سوی شورای حل اختلاف را حل کند. به این صورت که بدهی باشگاه استقلال به باشگاه سانتاکلارا از محل مطالبات باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد و حال استقلال با دغدغه کمتری می‌تواند پرونده بدهی‌های معوقه خود را مختومه کند.

این اتفاقات به ین معنی است که استقلال حضور در لیگ نخبگان آسیا را از دست نخواهد داد و این فصل در صورت قهرمانی در لیگ برتر به لیگ نخبگان آسیا راه پیدا می‌کند.

این بهترین خبر برای آبی‌ها در پایان سال ۱۴۰۲ است. استقلال پیش از این هم یک بار به خاطر ارسال دیر هنگامی اسامی تیم برای کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور درلیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها