|

مشکل نقل و انتقالاتی در پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس روز مهمی را سپری می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس یکی از فعالترین تیم‌های لیگ برتر ایران در پنجره نیم فصل لیگ برتر ایران بوده و توانسته پنج بازیکن را به عنوان خرید زمستانی به خدمت بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نقل و انتقالات سرخپوشان در حالی پیش رفته که این تیم ۲۰ بازیکن بزرگسال را در اختیار گرفته و در عین حال یک بازیکن خارجی و لژیونر هم اضافه دارد.

باتوجه به اینکه هیچ‌کدام از خرید‌های پرسپولیس در موقعیت بازیکن آزاد نیستند، این باشگاه برای ثبت قراردادشان باید تا پایان زمان نقل و انتقالات یک نفر را از لیست خارج کند.

شهاب زاهدی و نبیل باهویی دو بازیکنی هستند که به احتمال فراوان لیست خروج تیم پرسپولیس را تکمیل می‌کنند، اما از یک سو مخالفت با جدایی شهاب و از طرف دیگر ناتوانی در توافق با باهویی، همه چیز را به سمت تردید کشانده است.
نکته مهم اینکه شهاب زاهدی پیشنهادی از جی لیگ دارد و او هم برای حضور در فوتبال ژاپن تا پایان امشب باید قرارداد خود را فسخ کند. حالا سهمیه نوزدهم پرسپولیس به محمد خدابنده‌لو رسیده، اما برای ثبت قرارداد اورونوف باید یک بازیکن خارجی یا لژیونر از لیست خارج شود.

این در حالی است که پرسپولیس همچنان یک خرید دیگر را هم دنبال می‌کند تا به این ترتیب احتمال جدایی دو بازیکن هم مطرح شود. به این ترتیب پرسپولیس احتمالا در ساعات پیش‌رو، پرخبر و جنجالی خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها