|

پاشنه آشیل سپاهان در این فصل!

سپاهان در این فصل خشن ترین تیم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

سپاهان در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه کینگ آرنا ریاض با نتیجه ۳ بر یک از الهلال شکست خورد و سناریوی دیدار رفت گریبان گیر شاگردان مورایس شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ آن‌ها در دیدار رفت پس از اخراج محمد دانشگر با افت شدید مواجه شدند و بازی را واگذار کردند. شاگردان مورایس در دیدار برگشت هم پس از این‌که با یک گل از حریف خود پیش افتادند، با اخراج سیاوش یزدانی روبه‌رو شدند و در ادامه ۳ گل دریافت کردند و مقابل تیم میزبان مغلوب شدند.

در این دیدار سیاوش یزدانی پس از اخراج مقابل دوربین با هواداران و بازیکنان الهلال کری خواند و این مساله حساسیت و انگیزه شاگردان ژسوس برای برگشت به بازی را دو چندان کرد. حرکت سیاوش یزدانی در زمین در روند بازی تاثیرگذار بود و الهلال در ادامه بازی را جبران کرد و نشان داد نتیجه در پایان ۹۰ دقیقه مشخص خواهد شد.

نکته قابل توجه در بازی‌های اخیر طلایی‌پوشان نوع بازی خشن آن‌ها بوده است. سپاهان امسال حواشی زیادی را تجربه کرده و شاید این مساله تمرکز بازیکنانش را بیش‌تر از گذشته برهم زده است. شاگردان مورایس در ۸ بازی خود در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا ۴ کارت قرمز و در نیم فصل اول لیگ برتر ۴۰ کارت زرد و ۷ کارت قرمز دریافت کرده‌اند.

محمد دانشگر آمار خشن‌ترین بازیکن سپاهان را به ثبت رسانده و یک بار در لیگ برتر و یک بار در لیگ قهرمانان آسیا با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شده است. بازیکنان سپاهان در مجموع ۲۳ بازی خود تاکنون ۱۱ بار کارت قرمز دریافت کرده‌اند که این آمار عجیب سوالی در ذهن مخاطبان ایجاد خواهد کرد. دلیل این بازی خشن چیست؟

کادرفنی تیم سپاهان که از نزدیک شاهد اتفاقات درون تیم است، برای این سوال پاسخگوی بهتری خواهند بود اما مساله‌ای که در هر بازی مشخص است، دعوا و درگیری‌های درون زمین توسط بازیکنان سپاهان است.  

در ادامه جزییات آمار کارت‌های قرمز سپاهان را می‌خوانید:

هفته اول: سپاهان ۳  – تراکتور یک / نیلسون جونیور (۸۰ – کارت زرد دوم)

هفته سوم: سپاهان ۱ – استقلال صفر/ فرشاد احمدزاده (۸۶ – کارت زرد دوم)

هفته چهارم: سپاهان ۳ – پیکان یک/ محمد دانشگر (۴۵ – اخراج مستقیم)

هفته چهاردهم: سپاهان صفر – آلومینیوم یک/ رضا اسدی (۸۶ – دریافت کارت زرد دوم)، برایان دابو ( ۸۷ – دریافت کارت زرد دوم)، محمد کریمی (۹۰ – دریافت کارت زرد دوم)

معوقه هفته ششم: سپاهان یک – گل گهر ۳/ ارشیا سرشوق (۴۷ – دریافت کارت زرد دوم)

لیگ قهرمانان آسیا

هفته پنجم: سپاهان یک – نیروهوایی عراق صفر/ محمدجواد حسین نژاد (۴۳ – اخراج مستقیم)، هادی محمدی (۹۰ – اخراج مستقیم)

دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی: سپاهان یک – الهلال ۳/ محمد دانشگر (۷۶ – اخراج مستقیم)

دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی: سپاهان یک – الهلال ۳/ سیاوش یزدانی (۷۱ – اخراج مستقیم)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها