|

جانشین خطیر در استقلال کیست؟

علی خطیر چند روز است به محل کارش در باشگاه استقلال مراجعه نکرده است چند روز است که علی خطیر در باشگاه استقلال دیده نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

 علی خطیر چند روز است به محل کارش در باشگاه استقلال مراجعه نکرده است چند روز است که علی خطیر در باشگاه استقلال دیده نشده است.

به گزارش از «شایانیوز» به نقل از پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، علی خطیر چند روز است به محل کارش در باشگاه استقلال مراجعه نکرده است چند روز است که علی خطیر در باشگاه استقلال دیده نشده است. برخی افراد در روزهای اخیر با مدیرباشگاه استقلال جلسه داشتند که به دلیل حضور نیافتن او در محل کارش این جلسات لغو شده است. غیبت خطیر بعد از مصاحبه جواد نکونام و اتفاقات روزهای اخیر شایعاتی پیرامون جدایی او از استقلال را به وجود آورده که مشخص نیست این شایعات درست باشد، یا خیر؟!

ایران ورزشی در گزارش خودش نوشته است: خطیر اخیرا با فشارهواداری مواجه شده و حامیان استقلال معتقدند که او نتوانسته در نقل وانتقالات عملکرد مطلوبی از خود به جا بگذارد. البته باشگاه استقلال هم با بحران‌های مالی مواجه است و مدیران این باشگاه به دلیل حجم بدهی‌های خارجی قادر به جذب بازیکنان آن چنانی نیستند وبه نظر می‌رسد مشکلات مالی در این برهه بیش از همه برای علی خطیر مشکل ساز شده و هواداران این باشگاه را مقابل او قرارداده است. در روزهای اخیر نام برخی مدیران سابق باشگاه استقلال نیز برای نشستن جای خطیر مطرح شده اما سوال این است که به واقع اگر با این حجم از بدهی‌های انباشته مدیران جدید به باشگاه استقلال بیایند آیا قادرند که کار شاقی انجام دهند یا خیر؟!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی