|

بهترین خبر نقل و انتقالاتی برای هواداران استقلال

سرانجام و پس از چند ماه، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم باز شد.

لینک کوتاه کپی شد

از چند ماه قبل و پس از محکومیت باشگاه استقلال در پرونده شکایت سانتاکلارا بابت عدم پرداخت حق انتقال محمد محبی، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بسته شده بود و طی این مدت، شایعاتی درباره احتمال عدم دریافت مجوز حرفه‌ای آبی‌ها به گوش می‌رسید.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ با این حال، آبی‌ها برای دریافت مجوز حرفه‌ای، تعهدنامه‌ای را به سانتاکالارا دادند که در دو قسط، این مبلغ را پرداخت کنند و همین توافق با طرف پرتغالی باعث شد تا بدهی ۵۰۰ هزار یورویی، جزو بدهی‌های قطعی این فصل به شمار نیاید و خللی در دریافت مجوز حرفه‌ای آبی‌ها ایجاد نکرد.

در تاریخ چهارم خرداد بود که باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای، از تسویه حساب کامل با طرف پرتغالی و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه در روز‌های آینده خبر داده است.

حالا نیز معاون حقوقی استقلال از باز شدن پنجره این تیم خبر می‌دهد. محمدرضا بختیاری معاون حقوقی و بین الملل باشگاه استقلال با تایید این مسئله به خبرورزشی گفت: «ما از مدت‌ها قبل توانستیم مطالبات سانتاکلارا پرتغال را تهیه کرده و از طریق یک بانک قطری کار‌های مربوط به نقل و انتقال پول را به صورت کاملاً قانونی انجام بدهیم، ولی متاسفانه تابیدیه دریافت این پول از طرف پرتغالی‌ها نمی‌آمد و به همین خاطر طی یک ماه گذشته به طور جدی مسئله را دنبال کردیم و خوشبختانه امروز چهارشنبه شانزدهم خرداد ماه فیفا با ابلاغ یک نامه رسمی به باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال ایران، بسته شدن پرونده سانتاکلارا و به تبع آن ما و م بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال را اعلام کرد.

پنجره نقل‌ و‌ انتقالاتی استقلال باز شد

این نامه در اختیارقامات مسئول در فدراسیون فوتبال قرار دارد و معنی آن این است که حتی اگر همین الان باشگاه استقلال بخواهد بازیکن جدیدی را وارد لیست خود بکند از نظر حقوقی هیچ منعی وجود ندارد.»

بختیاری در ادامه تصریح کرد: «یک نکته را باید توضیح بدهم که بعداً سوء تفاهم نشود. نامه فیفا برای ما رسیده و شما خودتان آن را ملاحظه می‌کنید، اما دلیل اینکه چرا هنوز در بخش تی ام اس سایت فدراسیون جهانی نام استقلال به عنوان باشگاهی که پنجره نقل انتقالاتی آن بازگشایی شده به چشم نمی‌خورد این است که آن بخش از سایت فیفا بر اساس قاعده روز‌های دوشنبه آپدیت می‌شود و قطعاً دوشنبه هفته آینده یعنی ۲۱ خرداد در آنجا هم نام استقلال را خواهید دید، ولی همانطور که گفتم، با توجه به ابلاغیه رسمی فدراسیون جهانی فوتبال، در حال حاضر پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز است و هیچ مشکلی برای جذب بازیکن نداریم.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها