|

نقل و انتقالات پرسپولیس آغاز شد!

درویش اعلام کرد که با پایان بازی سپاهان، این تیم به استقبال مذاکره با بازیکنان خود می رود.

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل پرسپولیس چندان دوست ندارد که در معرض سوالاتی با مضمون نقل و انتقالات قرار بگیرد و همچنین همیشه به نوعی قصد دارد فضای شکل گرفته پیرامون حساسیت برای تمدید قرارداد بازیکنان را به مسائل دلالی ربط بدهد اما خبرنگاران نیز ابایی از اینکه هر بار او را در این خصوص مورد پرسش قرار بدهند، ندارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ او ضمن انتقاد از این سوالات، خبری جالب را در بین سطور جملات خود داشت، اینکه با پایان بازی پرسپولیس - سپاهان و کاهش فضای استرسی، مذاکرات رسمی برای تمدید قرارداد بازیکنان آغاز می‌شود.

درویش در این مورد گفت: ما گفتیم بهتر این است که در فضای کم استرس با بازیکنان صحبت کنیم و گفتیم بازی سپاهان تمام شود، بهتر است. همه بزرگان فوتبال آمدند و رفتند، پرسپولیس بوده و هست.

او البته سیاست خود را هم برای مذاکرات به نوعی شرح داد: اینطور نیست که پرسپولیس خواهش و تمنا کند، این همه بازیکن عاشق پرسپولیس هستند. همه این بازیکنانی که قراردادشان تمام شده هم اولویتشان پرسپولیس است. بعضی از این دلال‌ها فضایی را درست کردند که یک میلیون دلار و دو میلیون دلار به فلان بازیکن می‌دهیم اما از این خبرها نیست.

البته باتوجه به عدم تعیین تکلیف سرمربی فصل آینده پرسپولیس، شاید تمدید قرارداد با همه 10 بازیکنی که برای فصل آینده آزاد می‌شوند، چندان هم منطقی نباشد چرا که قرمزها تنها 19 جایگاه برای لیست بزرگسالان دارند که طبیعتا بخشی از آنها همین حالا در اختیار بازیکنانی است که برای فصل آینده نیز قرارداد خواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها