|

راهنمای فعال سازی 5 گیگ بسته اینترنت هدیه دولت برای نوروز و ماه رمضان

دولت به مناسبت ماه رمضان و عید نوروز 5 گیگ بسته اینترنت به تمام مشترکین هدیه داد که برای فعال سازی باید به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بعد از اینکه اواسط دی ماه اعلام شد که تعرفه اینترنت همراه افزایش یافت دولت وعده داده بود که با همکاری اوپراتور ها در فواصل و مناسبت های مختلف به مشترکین بسته اینترنت هدیه بدهد. حالا و در آیستانه عید نوروز دولت دومین بسته اینترنت را به مشترکین هدیه داد

وزیرارتباطات گفت: به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفتیم که حجم آن 5 گیگ معادل ۱۲ گیگ ترافیک داخل است.

همانند سال‌های گذشته، وزارت ارتباطات برای تسهیل آیین صله ارحام و دیدوبازدیدهای نوروزی، یک بسته رایگان نوروزی برای دید و بازدیدهای مجازی در نظرگرفته است که حجم آن 5 گیگ معادل 12 گیگ ترافیک داخل است.

 به همین منظور به گفته وزیر ارتباطات، به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفته شده است و مردم با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند می‌توانند این بسته را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه کاربران برای فعال سازی این بسته اینترنت هدیه باید به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند، افزود: کاربران می توانند تا پایان اسفند با مراجعه به آدرس my.gov.ir یکی از شماره های خود را وارد کنند که به آن شماره اینترنت هدیه دولت اختصاص پیدا می کند که تا عید فطر نیز فرصت برای استفاده از آن فراهم است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی