|

مشکل بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات

با وجود اضافه شدن یک سهمیه به سهمیه بزرگسال تیم‌های لیگ برتری پرسپولیس حتی در صورت جدایی بیرانوند و حنانوف با مشکل مواجه خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود عبور احتمالی پرسپولیس از بیرانوند و جدایی قریب الوقوع  وحدت هنانوف اما هنوز لیست بزرگسال این تیم آنقدر بازیکن دارد که جایی برای جذب نفرات تازه وارد نیست.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از صدآنلاین؛ بدون هنانوف و بیرانوند لیست بزرگسال پرسپولیس 19 بازیکن دیگر دارد و اگر مهدی عبدی و احمد گوهری هم با قرارداد قرضی و قطعی به تیم دیگری بروند لیست 17 نفره خواهد شد و جا برای جذب چهار بازیکن جدیدی باز می‌شود.

در عین حال تمام بازیکنان فصل قبل پرسپولیس که در این تیم بودند دوست دارند در جمع سرخ‌ها باقی بمانند. مسئله جدایی علی نعمتی از ابتدا درست نبود و فرشاد فرجی هم شیفته پرسپولیس است و جایی نخواهد رفت.

وحید امیری، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی از جمله مهمترین بازیکنان پرسپولیس هستند که قراردادشان به پایان رسیده اما همه آنها می‌خواهند در تیم خود بمانند. نحکار برای تمدید قرارداد پورعلی گنجی و امیری نهایی شده و گولسیانی هم قراردادش را تمدید خواهد کرد کما اینکه قبل از رفتن به یورو هم قصد داشت قراردادش را تمدید کند و مشکلی بابت ادامه همکاری با این بازیکن وجود نخواهد داشت.

از جمع بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده و هنوز تمدیدشان قطعی نیست موضوع دانیال اسماعیلی فر و مهدی ترابی همچنان در هاله‌ای از ابهام است بخصوص که موضوع پیشنهاد نجومی تراکتور به این ستاره‌ها با وجود تکذیب سرپرست این باشگاه همچنان وجود دارد.

با این حساب اگر ترابی و دانیال هم ماندنی شوند و پرسپولیس بخواهد عبدی و گوهری را هم حفظ کند تنها یک جای خالی خواهد داشت و می‌تواند یک بازیکن جدید دیگر جذب کند که آن هم حتما باید دروازه‌بان باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها