|

سرمربی فصل بعد استقلال کیست؟!

با وجود هر اتفاقی در هفته پایانی لیگ، استقلال به همکاری خود با جواد نکونام ادامه خواهد داد.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد استقلال با جواد نکونام سه ساله است و از ابتدا هم مشخص بود استقلال از همکاری با جواد نکونام راضی به نظر می‌رسد و با وجود برخی انتقادات به همکاری خود با این مربی ادامه خواهد داد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ این تنها به این خاطر نیست که استقلال دو فصل دیگر با جواد نکونام قرارداد دارد. به این خاطر که این مربی جوان که پیش از حضور در استقلال دو جام قهرمانی با فولاد گرفت و تیم نساجی را بعد از ۲۴ سال به سطح اول فوتبال ایران برگرداند از استقلالی مدعی قهرمانی ساخت که این فصل از نظر بازیکن در مضیقه بود. تا جایی که علی خطیر مدیر عامل باشگاه استقلال در ابتدای فصل گفت: در صورت کسب عنوان چهاردهمی در لیگ برتر هم از جواد نکونام حمایت خواهد کرد.

علی عسگری مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس چند روز پیش با انتشار یک استوری از استقلال و جواد نکونام به خاطر تلاش‌هایشان در این فصل تقدیر کرد.

جواد نکونام در کنفرانس خبری پیش از بازی با پیکان گفت ۴۸ ساعت بعد از این بازی برای بستن یک تیم خوب برای فصل آینده و هم چنین حضور شایسته در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تلاش خواهد کرد.

مشخص شدن تکلیف کادر فنی تیم آبی پیش از اتمام مسابقات فصل می‌تواند یک اتفاق نکو برای استقلال باشد چون تیم زمان را برای تیم سازی و هم چنین آماده سازی از دست نخواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها