|

تغییر چهره عجیب "بهاره رهنما" تو کربلا؛ جولون خانوم مارکو پلو با کفشای زردش!

bahareh rahnama shayanews

بهاره رهنما که مدتیه آلمان به سر میبره به تازگی عکس و ویدیویی منتشر کرد که ظاهرا کربلا رفته و در اونجا هم دست از خودشیفتگی برنمیادره!

لینک کوتاه کپی شد
9

شایانیوز- بهاره رهنما بازیگر معروووف و باحال ایرانی می باشد که البته دیگه به خانومه همه فن حریف و مارکوپلو تبدیل شده! بهاره رهنما رو که تا چند ماه پیش تو شهر های مختلف کشور یک ریییز میدیدیم، حالا سفرهای وی به کشور های مختلف کشیده شده و بادی هر چند روز بهاره رهنما رو تو یه نقطه از کره زمین پیدا کنیم!!

بهاره رهنما که تا هفته پیش مدتها بود که پیش دخترش پریا قاسم خانی رفته بود بعد به ایران بازگشت و حالا در جایی عجیب و باورنکردنی عکس خودش رو منتشر کرده! خانوم بازیگر تا هفته پیش آلمان بودند و حالا سر از کربلا درآوردند که اینهمه تغییر فاز چندان برای کاربران هضم شدنی نیست. حالا میگین مگه چیه؟ بهاره رهنما رو قطعا کم و بیش عکسای جورواجورش رو در اینستاگرام دیدین که مدتی پیش تا چه اندازه بی حجاب و جلف شده بود و حالا با حجاب کامل دیده میشه که البته نکته داره! خانوم بازیگر روسری و شال خود را تا لبه موها جلو میکشند اما از طرفی آرایشی غلیییظ میکنندو به تازگی هم پیرسینگ ابرو زده اند و خب این موارد با هم مغایرت داره و چندان به مذاق مخاطب خوش نمیاد که هیچ، خودنمایی هم دیده میشه.

در ادامه تصویر بهاره خانوم رهنما رو در کربلا مشاهده می کنید.

بهاره

وقتی کربلا گوارای وجودِ بهاره خانوم میشه!

در ادامه ویدیویی از بهاره رهنما همراه با خانوم دکتر مشاهده می کنید که بهاره خانوم میپره وسطه صحبته خانوم دکتر و خیلی مورد خجوم نظر کاربران قرار میگیره!

تغییرات برگ ریزون بهاره رهنما

فیلم و سریال های بهاره رهنما رو به یاد دارید؟ چه شکلی بود؟ حالا در ادامه ویدیویی بسیااار جدید از خانوم بازیگر مشاهده می کنید که زمین تا آسمون با اونی که تماشا می کردید فرق داره.

از اونجایی که بهاره رهنما داره دیگه روی بازیگرا رو کم میکنه و تا به حال دو ازدواج و دو طلاق داشته بعید نیست که وارد رابطه سوم هم بشه و یهو از شوهرش رونمایی کنه به همین جهت در این ویدیو که کنار آقا نشسته گوشزد میکنه که ایشون همسر دوستم هستن!!

و اما این هم ظواهر خانوم بازیگر قبل از منقلب شدن!

ladyrain.baharehrahnama_1642069979

بهاره رهنما سلطااانه خانوما شد!

بهاره خانوم از وقتی که طلاق اول رو گرفت و با شوهر دومش یعنی آقای امیرخسرو عباسی وارد خونه و زندگی جدید شد، مشغله هایش نیز تغییر کرد که البته ابتدا با تبلیغ و مدلینگ محصولات برند سلتون بود و بعد کم کم بلاگری و شاخ شدن تو اینستا!!

حالا خانوم خانوما رو به عنوان یک زن معروف و شاخ در برخی از سالن ها دعوت می کنند تا حضورش تبلیغی بزرگ براشون بشه! البته که کار بهاره رهنما تنها به سالن های آرایشی ختم نمیشه و خانوم بازیگر رو در هرررر شغلی که فکرشو کنید دیدیم که با ژستی بلدانه ایستاده اند و نظر میدن، که خب سوال اینجاست واقعا در تمام این موارد واقعا بلد هستند؟ یا اگه نیستن پس قیافش رو هم نگیرن!! در ادامه جدیدترنی نمونه آن را مشاهده می کنید که انگاری ملکه وارد میشه!

چه شد که بهاره از بازیگری به بلاگری رسید؟

بهاره رهنما 48 ساله را باید جزو بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون است چرا که اولین حضور او در پرده نقره ای سینما مربوط به 1371 و حضور در فیلم سینمایی افعی بود. بهاره بازیگری بود که به اعتقاد بسیاری خودش را حیف کرد در واقع او مصداق بارزی است از هنرمنتدی که استعدادش در مسیر اینستاگرام هرز رفت.

پیمان قاسم خانی نویسنده و کارگردان و همسر سابق بهاره رهنما درباره استعداد بازیگری او این طور می گفت: «در این چند وقتی که بازی‌های او را در تئاتر دیده‌ام، تازه به استعدادش پی برده‌ام. قبل از آن، می‌دانستم او بازیگر خوبی است، اما معتقد بودم که در جاهایی دارد تکراری می‌شود ولی در چند کار اخیری که از او دیدم فهمیدم توانایی‌هایی داشته که دیده نشده و حتی خود من هم که نزدیکش هستم، ندیده بودم.»

Untitled

به هر روی بهاره رهنما با تصمیم های اشتباهی که گرفت از یک بازیگر درجه یک و قابل اتکا به یک شاخ اینستاگرام تبدیل شده که گویی نه تنها اهالی سینما و تلویزیون بلکه خودش هم تمایلی برای حضور دوباره در عرصه بازیگری ندارد. آخرین اثری هم که بهاره رهنما در آن به عنوان بازیگر ایفای نقش کرد سریال نمایش خانگی گیسو بود که به اعتقاد تماشاگران و حتی عوامل خود این سریال یک شکست مفتضحانه برای منوچهر هادی بود.

ناگفته نمونه که بهاره رهنما تنها هنرمندی هستش که هیچ هنرمندی براش کامنت نمیزاره!!

رهنما

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی