|

وقتی "افسانه پاکرو" استاد تو دیده شدن؛ خانوم همه ژستا و فیگوراش خاصن و شاخِ شاخ!

afsaneh pakroo shayanews

افسانه پاکرو بازیگر خوش چهره ایرانیه که برای چهره خدادادیش به شدت مغرور شده و کسی رو چه زن و چه مرد در حد خودش نمیدونه.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- افسانه پاکرو از بازیگرای با اراده و با استعداد و خوش فیس ایرانیه که سالها در تلویزیون ایفای نقش کرد و کمتر بر روی پرده نقره ای دیده شد. افسانه پاکرو که از ابتدا هم چهره ای ملوس و ساده داشت با همون اجزای صورت کمی پخته شد اما همچنان صورتش به بیبی فیس بودن و ظرافت همون افسانه بیست سال پیشه که نچرال بودنش چشم مخاطب رو به خودش جذب میکنه. افسانه پاکرو اما چند صباح میشه که از ایران رفته و اونور آب یعنی ترکیه رندگی میکنه. این چهره مشهور که هنوز دست به کشف حجاب نزده، ظاهرا بر این فکره که پل های پشت سرش رو خراب نکنه تا بتونه به راحتی برگرده.

afsaneh-pakroo

اما افسانه پاکرو از طریق اینستاگرام با مخاطبای ایرانی در ارتباطه. البته که ارتباطی یطرفه و پر از غرور! چرا که افسانه پاکرو خیلی وقته به خاطر چهره خدادایش دچار غروری سر به فلک کشیده شده که پایین بیت هم نیس. خانوم بازیگر که هنوز هم کسی رو لایق ازدواج با خودش نمیدونه، چهرش رو از زیباترین ها میدونه و پیجش که پابلیک بود رو به پرایوت شیش قفله تبدیل کرده! اما در ادامه ویدیویی از این بازیگر مشاهده می کنید که صحبت هایی عجیب در رابطه با خود دارد.

اعتماد به نفس عجیب افسانه پاکرو واسه حرف مردم

افسانه پاکرو چهره نچرالی داره که البته با یه کارای ریز مثل فر کردن مژه هاش و یا لوازم آرایش ملیح چهرش رو زیبا تر میکنه اما در مجموع زیر تیغ جراحی نرفته! افسانه خانوم خب از اونجایی که چهره خوبی داره خیلی از کاربران ازش حسابی تعریف میکنن و به دلیلی تصاویری که میذاره بیشترم هندونه میدن زیر بغل که خب همین موارد باعث شده تا ایتن بازیگر دهه شصتی کمی تا قسمتی مغرور بشه! وی مدت پیش در لایو وقتی که داشت در رابطه با سینمای ایران و زیبایی خانوماش صحبت میکرد یهو خودشیفتگیش اود میکنه و به اینکه تو نون قیافتو میخوری پاسخ میده: خیلی ها نون صداشون میخورن پس حقمه ...! یکسری از کاربران هم نظراتی جالب دادن که در ادامه نمونه هایی قابل انتشار از آن را مشاهده می کند.

Untitled+(2) (1)

وقتی افسانه پاکرو سحر قریشی رو میکنه شاخ سینما

افسانه پاکرو ابتدای کار خود را در عرصه بازیگر در سال 1383 استارت زد اما با فیلم "رویای خیس" در سال 84 حسابی مشهور شد. خانوم بازیگر سال 1388 نیز در حالی که قرار بود در سریال دلنوازان نقش یلدارو بازی کنه دو بار قرار داد خود را با این مجموعه کنسل کرد که در نهایت خانوم سحر قریشی جای ایشون اومدن با این سریال به شهرتی بسیار عجیب رسید.

این بود که سحر قریشی جای پاکرو میاد و حالا یکی از شاخ ترین چهره های سینما باشه.

Untitled

افسانه پاکرو حاشیه نمیسازه ولی خوب بلده دیده شه!

افسانه پاکرو اصولا اهل حاشیه سازی نیست اما اصلااا این مدلی هم نیست که خودش رو بولد نکنه و با روشای مختلف تلاش بر دیده شدن نداشته باشه. خانوم بازیگر مدتیه که پیجش رو به دلیلی نامعلوم پرایوت کرده و برای دیدن تصاویر خانوم خانوما ابتدا باید ایشون رو فالو کنید که خب این حرکت برای یک هنرمند که شهرت داره با اینهمه فالوور، چندان جالب به نظر نمیاد و شاید دلیلی جز جذب فالوور هم نداشته باشه!

افسانه پاکرو در صفحه اینستاگرام خود عکسای بسیار زیااادی از خودش منتشر میکنه و تیکه ویدیوهای بسیاری هم از خود به اشتراک میذاره که حسابی ناز داره و با کلی قمیش گرفته شده! اما افسانه خانوم مدتی پیش تصویری از خود به پست گذاشت که با تریپ ایرانی پسند بود و بافت جذبش مورد توجه قرار گرفت که به ژست مردونش خیلی نمیومد! 

afsaneh-2

یکم از افسانه پاکرو بدونیم

افسانه پاکرو متولد 11 اردیبهشت 1362 در شهر اهواز می باشد. وی فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است ، عاشق بازیگری  اما از شهرت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد. افسانه پاکرو یک خواهر بزرگتر به نام سعیده و یک برادر کوچکتر از خود دارد. وی با وجود اینکه سن کمی ندارد اما همچنان مجرد است.

images

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی