|

مهناز افشار با شلوار خنجر خورده و هزار تیکش شد مدلینگ؛ بابا هر کسی را بهر کاری ساختن!

mahnaz afshar shayanews

مهناز افشار بازیگر شهرت یافته و مهاجرت کرده ای که از وقتی رفته اونور آب مثل بنز داره عکس و فیلم از خودش منتشر میکنه اما اینبار پر حاشیه تر!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مهناز افشار بازیگر مشهور و با سابقه ایرانی می باشد که کارنامه کاری به شدت پرباری داره چرا که تا زمانی که در ایران بود هم شبکه خانگی و هم سینما از بازیگرای پووولساز و خیلی کار کُن بود و تا به اینجای فعالیتش هم تونست درآمد بسیار بالایی داشته و باشه و حسابی مانی جمع کنه. مهناز افشار زمانی که هنوز از ایران مهاجرت نکرده بود واسه خودش مهناااازی بود، جوری که یه سینما بود و یه مهناز افشار! خیلی از کارگردانان و حتی بازیگران علاقمند بودند تا با این چهره مشهور رابطه کاری برقرار کنن و خلاصه اینکه واسه خودش کمی تا قسمتی سوپراستار بود.

مهناز بانو حتی برای ازدواجش هم وقتی که مهریه ای بسیار بالا نوشته شد برای عقدش و با آقای آقازاده رفت واسه ازدواج، مردم خیلی متعجب نشدند چرا که ایشون رو شخصیتی بالا در این عرصه میدونستن. اما مهناز افشار حالا پس از چند سال دیگه اون ابهت رو نداره و تنها چیزی که براش باقی مونده شهرت و محبوبیتی هستش که البته این هم از گذشته مونده و خانوم خانوما بعد از اینکه از کشور خارج شد و جریان شوهر جانش برملا گردید، کم کم مظلومیتی عجیب پیدا کرد و در نهایت مهناز خانوم حالا با بیش از 17 میلیون دنبال کننده بالاترین تعداد فالوور میون بازیگرای ایرانی رو داره.

unknown_305873732_136891515722130_4390162078256619266_n (1)

مهناز افشار اینجا لوکس و محترم؛ اونور اوپس و جنجالی!

خب تصویر بالایی رو دیدین؟ مهناز افشار در ایران با وجود اینکه خیلییی شاخ استایل نمیزد و بیشتر مواقع ساده اما بازیگر طور دیده میشد، شیک و بی حاشیه تیپ میزد. مهناز بانو اما از زمانی که رفته و حالا برای مخاطبش معمولی تر دیده میشه، با ترکیب لباس هایی از خود عکس میذاره که شاید چندان به کلاس کاریه این چهره نیاد.

شاید هم نظر شما بر این باشه که دیگه مهناز فشار با اون حرکتایی که زد دیگه کلاس کاری شخصیتیش مثل قبل نیست که خب باید بگیم درست میگین چرا که مدتی پیش هم خانوم خانوما زمانی که میخواست در راهپیمایی ایرانی های ساکن آلمان شرکت کنه با رفتار به شدت ناجوری از سوی ایرانی های اونور مواجه شد و یه جورایی میشه گفت از جمع انداختنش بیرون! که خب این موضوعات و همچنین کامنت های منفی زیر پستاش میشه فهمید چقدر این هنرمند منفور و یا محبوب هستش!

102608_492

مهناز افشار روی خوبشو به ما نشون میده و روی قرتی آلمانیشو یکی دیگه رو میکنه!

مهناز افشار حالا این روزا در آلمان به سر میبره که البته خانوم خانوما لایف استایل بسیار مرفه و حالی به حولی هم دارن اما موضوعی که هست اینه که این هنرمند مشهورمون حال چرا آلمان رو انتخاب کرده؟ چون خانواده همسرش در این کشور زندگی می کنند و دخترش هم باید به آلمان میبرده که این خودش نشون میده مهناز افشار همانند خیلی از بازیگران که تنها ترکیه میتونن برن نیست و حسابی برنامه ریزی قبلی و پوووولش رو داشته.

حالا از این ها که بگذریم مهناز افشار تصاویر بسیاری از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر میکنه که این زیاده خیلیییی زیاده ها! مهناز بانو از اون فعالای دست به گوشیه که حتی خوابم هست باز تو اینستاگرام اکتیوه!! در ادامه نمونه ای از تصاویر خانوم بازیگر رو مشاهده می کنید که از اون مدل آلمانی طوراست.

191325_706

مهناز افشار اینجوریا بود که شهرت پیدا کرد و ترکوووند!

مهناز افشار سن و سال کمی نداره اما با این وجود هم پوست خوبی داره و هم اعتماد به نفس بالایی! چرا که در شرایطی که بسیاری از بازیگرای خانوم در سینما عمل های زیبایی و ژل و بوتاکس داشتن تا حدی که خودشون رو در این موراد خفه کردن، مهناز افشار به چهره خودش اکتفا کرده و تا به حال موردی ازش دیده نشده و یا حداقل کاری نبوده که خیلی تو چشم باشه!

مهناز افشار شباهت زیادی هم به گوگوش خواننده ایرانی داره و شاید هم به همین دلیل نخواسته چهرش تغییری کنه چرا که یکی از دلایل اصلیه زود مشهور شدن خانوم خانوما این موضوع نیز بود و جالبه بدونید که خانوم بازیگر ما حتی مدتی برای یکی از مراسمات لباسی شبیه به لباس گوگوش نیز به تن داشت که البته یکم براش تنگ بود و لحظه امکان پرتاب دکمه هاش بود!

68789_938

مهناز اشفار چه لاو تو لاوی با النار شاکردوست داره!

قضیه از اینجا شروع شد که مهناز افشار و الناز شاکردوست مدتی پیش دیداری بسیار صمیمانه و البته پر از حاشیه باهم داشتند، در خارج از ایران.

در این میان فیلمی هم منتشر شده از بی حجابی الناز شاکردوست و مهناز افشار در پشت صحنه حضور در مراسم دیزاین مد اسپانیا که بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشت و جنجال به پا کرد. خب خانومها شما هنرمندان سینمای ما بودین و هستین این عشوه های الکی و داغون چیه میاین!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی