|

دوست داری عکس ساحلی خوشگل بندازی؟ پس یِلخی نپوش تیپتو خوشگل کن؛ کلی مدل مانتو

رفتیم تو تابستون و خیلی از سفر های ساحلی شروع میشن پس بهتره برای اینکه هم راحت باشن هم زیبا از استایل های گفته شده استفاده کنید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- خب دیگه رسما وارد تابستون جان شدیم و شروع تفریحات و سفرهای جذاب! به خصوووص که شمال کشور و دریا هم باشه که دیگه ما ایرانیا واقعا عاشقشیم. اما همه ما وقتی اسم از سفر میاد اولین چیزی که بهش فکر میکنیم اینه که چی بپوشم!

خانوما که دیگه بدتررر! قطعا مسئله چمدون بستن و این که چی بردارم چی برندارم سخت میشه چرا که هم راحتی در سفر خیلی اهمیت داره و هم زیبایی چون بالاخره برای گرفتن عکس هم باید خوشگل باشی دیگه، علاوه بر اون داشتن حس زیبایی در سفر خودش یه پا خوشحالی و حال خوبه!

در استایل یک خانوم آیتم های مختلفی مثل مانتو، شلوار، شال و روسری، کیف و کفش و حتی اکسسوری و آرایش مهمه که همه این ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرن و همخونی خوبی داشته باشن. پس در ادامه همراه ما باشید تا با نمونه هایی از استایل ساحلی که هم پوشیده هستن و هم شیک آشنا بشیم و ظاهری هماهنگ و درست بچینیم.

Untitled

(مانتو عروسکی، شلوار راسته، صندل)

قطعا تو همچین سفری باید لباس آزادانه و راحت باشه. البته که آزاد از لحاظ باز بودن نیست و منظور به اینه که جذب نباشه و تو راحت ترین شکل ممکن باشه که اذیت نشین هم برای گرما و هوای شرجی و هم برای زیباتر شدن و هم اینکه به راحتی بتونین بشینین پاشین و حتی در صورت بازی بدویین! 

پس در این شرایط یکی از بهترین پیشنهادها مانتو عروسکی هستش که جدیدا خیلی هم ترند شده و خوشگل و دخترونست، همراه با شلوار راسته و صندل.

Untitled

(مانتو شلوار سِت، صندل)

چند سالیه که شومیز حسابی مد شده اما نه اون شومیز مجلسی که اومد به ذهن شما، بلکه مانتوهای شومیزی هستند که حالا میتونن هم به صورت جلو بسته باشن هم جلو باز! اما شومیز شلوار های ست که ترجیحا رنگ نود یا رنگی باشنم برای سفر و ساحل ایده جذابیه که بازم جنبه راحتی میاد وسط که این نکته رو داره و هم خوشگله.

مانتو شلوار ست همراه با صندل نیز پیشنهاد میشه تا سفری شیک و بی دغدغه برای لباس داشته باشید.

Untitled

(شومیز، شلوار مام استایل، کتونی)

خب تا به اینجای کار که شومیز شده پایه اصلی استایل ها چرا که هر دو آپشنی که ما میخوایم رو داره یعنی راحتی و خوشگلی! اما حالا جز مانتو، شلوار هم مهمه. مثلا یکی از شلوار هایی که خیلی ترند شده و طرفدار پیدا کرده مام استایل هستش که فاق بلندی داره و گشاد طوره اما در قسمت مچ پا یه کوچولو تنگ تر میشه.

شلوار مام استایل از اون سبک هاست که هم با کتونی و هم صندل و هم کفش پاشنه دار جذاب میشه اما برای مسافرت یکی از تیپ های پیشنهادی ما به شما شومیز به همراه شلوار مام استایل و کتونی هستش.

Untitled

(مانتو بلند طرح دار، پیراهن، صندل)

اما همممه اینها به کنار، اصلی ترین استایل برای کنار دریا و ساحت پیراهن های بلند ساحلی هستش که تو طرح های گوگولی و رنگی زیادی دوخته میشن که البته بسته به سلیقه شما میتونه ساده و خانومانه هم باشه. استفاده از این پیراهن همراه با مانتو بلند و صندل یه پیشهاد تک و خنک و خوشگله که اصلا مخصوص همچین شرایطیه!

Untitled

(پانچ، پیراهن، صندل)

پانچ ها هم از دسته لباسایی هستند که برای انواع اندام ها خوش استایل وای میستن و راحتن. پانچ هم میتونه با شلوار یا دامن شما ست باشه و هم میتونه ست نباشه ولی طیف رنگیش نزدیک باشه. پانچ همراه با پیراهن بلند و یا دامن بلند و صندل زیبایی خاصی برای خانوما در هر سن و سالی ایجاد میکنه.

Untitled

(مانتو پشت بلند، شلوار دامنی، صندل)

مانتو ها انواع و اقسام زیادی دارن که خب هم میتونه تو طرحشون باشه و هم تو برش و مدلشون. مانتو که همیشه نباید راسته و یه شکل باشه. یکی از مدل هایی که برای ساحل و هوای شرجی مناسبه مانتو مدل پشت بلند هستش که همراه با شلوار دامنی و باز هم صندل ایده آل خواهد شد.

Untitled

(مانتو جلو بسته، شلوار واید لِگ)

مانتوهای جلو بسته که حالا هم میتونن کوتاه باشن و هم مدل دار، شاید برای پوشیدن و عوض کردن سخت باشن اما در عوض وقتی میرن تو تن دیگه راحتن و گشاد، برای همین دیگه نگران باز شدن مانتو نیسیتین و حتی گاها به نسبت دکمه دار و جلو باز خوشگل تر هم هستن! 

مانتو جلو بسته همراه با شلوار واید لِگ نیز برای این شرایط مناسبه که هم مبتونه با صندل باشه و هم با کتونی. شلوار های واید لگ مدلی گشاد دارند که البته مثل شلوار بگ نیستند. شلوار بگ بلنده، شلوار واید لگ بسیار کوتاه.

Untitled

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی