|

حرکت کاپیتولاسیون در شرف آغاز؟

حماسه ای سرسام آور از دوج کوین!

Dogecoin فرصت خرید را قبل از بازگشت DOGE به 0.28 دلار را دارد؟

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز-قیمت Dogecoin در روند اخیرا نزولی بوده است. یک حرکت کاپیتولاسیون در شرف آغاز است، اما هنوز خرس‌ها آن را دنبال نمی‌کنند.قیمت Dogecoin الگوهای معکوس صعودی قدرتمندی را در نمودار کندل استیک و نمودار نقطه و شکل خود ایجاد کرد.

قیمت Dogecoin در نمودار روزانه Ichimoku به شدت نزولی است. با این حال، این روند احتمالاً به زودی یک معکوس خشونت آمیز یا یک حرکت اصلاحی قوی پیدا می کند. دلیل اصلی این معکوس، در نمودار کندل، وجود الگوهای نزولی است.از بین تمام الگوهای هندسی استاندارد در تحلیل تکنیکال (مخصوصاً شمعدان های ژاپنی یا نمودارهای میله ای آمریکایی)، الگوهای شکافدار بالاترین انگیزه را برای معامله های سودآور دارند.

دوج کوین

الگوهای شکافدار بازار به دلیل فشار فروش و خریدنشان دهنده مازاد هستند. الگوصعودی یک الگوی برگشت نزولی است و الگو نزولی یک الگوی برگشت صعودی است.Dogecoin در برابر خط روند پایین تر یک شکاف در حال سقوط و DOGE با افراط معامله می‌کند و در عین حال حداکثر سطوح میانگین را بین بسته شدن روزانه و Kijun-Sen ایجاد می‌کند.

در نمودار نقطه و شکل معکوس باکس 0.005/3 دلار، Dogecoin یک الگوی Shakeout صعودی ایجاد کرده است. این الگو تنها زمانی معتبر است که ابزاری در یک روند صعودی گسترده‌تر و در پایین حرکت اصلاحی قرار داشته باشد – که هر دوی این موارد برای قیمت Dogecoin صادق است.

دوج کوین

راه اندازی تئوری معامله طولانی برای قیمت Dogecoin یک دستور توقف خرید در 0.17 دلار، یک دستور توقف ضرر در 0.15 دلار و یک هدف سود 0.28 دلار است.معامله‌گران ممکن است در هر حرکت پایدار زیر خط روند پایین‌تراز شکاف در حال سقوط که منجر به حداقل سه روز بسته شدن زیر خط روند پایین‌تر شود، را تجربه کنند. اگر این اتفاق بیفتد حرکت صعودی باطل میشود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی