|

سوددهیو زیان!

پایان حکومت شیبااینو؟

آیا شیبا اینو در بین آلت کوین ها به عنوان یک توکن زیان‌آور شناخته شد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-شیبا اینو در بین آلت کوین ها به عنوان یک توکن زیان‌آور شناخته شد

سود دهی شیبا SHIBبه پایان رسید؟

با توجه به داده‌های ارائه شده در حال حاضر ۵۷ درصد دارندگان شیبا اینو هیچ سودی دریافت نکرده‌اند که ۵۲ درصد آن‌ها کاملا در ضرر قرار دارند و ۵ درصد باقی‌مانده هم نه سود دریافت می کنند و هم نمی توان گفت که در حال زیان هستند.حدود ۴۴ درصد دارندگان شیبا اکنون در سود هستند، که شیبا را در قیمتی پایین‌تر از سطح فعلی خریداری کرده‌اند.

شیبااینو

کاهش سودآوری در بازار ارز دیجیتال باعث کاهش قیمت برخی از آلتکوین ها شد که بزرگترین ارز دیجیتال بیت کوین حدود ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است. روند شیبا در بازار با این و در اوایل سال گذشته با افزایش قیمت ۱۰۰۰ درصدی خود در بین معامله گران بسیار محبوب شد،شیبااینو پس از رسیدن به ۰/۰۰۰۰۸ دلار، وارد مرحله اصلاح قوی شد که ۶۸ درصد عقب نشینی کرد.

دلیل افت این بود که سرمایه گذاران این توکن را در قیمت بالا خریداری کرده بودند و در کوتاه مدت به دلیل ریزش با قیمت پایین مجبور به فروش شدند،نهنگ ها با خرید حجم عظیمی که در حال حاضر بیش از ۱/۴ میلیارد دلار در بازار ارزش دارند، فعالانه از SHIBAINUحمایت کردند.SHIB با قیمت ۰/۰۰۰۰۲۸ دلار درحال معامله است دقیقاً نقطه ای است که سال گذشته از آن شروع به اوج گیری کرد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی