|

نهنگ های ناشناس!

نهنگ های قدر شیبااینو حماسه رقم زدند؟

داده های ارائه شده توسط اتر اسکن وارزدیجیتال ردیاب بلاکچین اتریوم، نشان می دهد که در یک ساعت گذشته

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-داده های ارائه شده توسط اتر اسکن وارزدیجیتال ردیاب بلاکچین اتریوم، نشان می دهد که در یک ساعت گذشته، دو نهنگ رمزارز بیش از 6.5 میلیارد توکن SHIB را خریداری کرده اند و توکن های میلیاردی از شیبا اینو را به دست آورده‌اند.

همانطور که توسط U.Today در اوایل این هفته گزارش شد، نهنگ بزرگ اتریوم “Gimli”، که در لیست 1000 اتریوم برتر WhaleStats در رتبه 9 قرار گرفته است، یک خرید به میزان 110,000,000,000 توکن شیبا انجام داده است.

این مقدار شیبا در روز خرید، 4 ژانویه (14 دی)، 3624500 دلار بوده است. واین ۲ تراکنش جدید عظیم از کیف پول صرافی‌های بایننس و کوکوین انجام شد که اولی از کیف پول ۱۶ بایننس ۴ میلیارد توکن جابجا شد و تراکنش دوم نیز مربوط به آدرس شماره ۳ کوکوین بود که حاوی ۲.۵ میلیارد واحد از این میم کوین بود.

گفتنی است موجودی شیبا اینو آدرس نهنگ دومی که از کوکوین ۲.۵ میلیارد توکن خریداری کرد، برابر است با ۳۶۷ میلیارد توکن این میم کوین که ارزشی در حدود ۱۰.۸ میلیون دلار دارند.

اسکات ملکر، تحلیلگر و معامله گر برجسته رمزارزها معتقد است که نباید از سطح 0.000022 دلار کمتر شود و باید این حمایت حفظ شود. در غیر این صورت، ملکر انتظار دارد که این رمزارز سقوط خیلی بیشتری داشته باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی