|

خرید یا فروش شیبا؟

اتفاقی اعجاب انگیزاز شیبااینو!

آیا شیبااینو توسط دادگاه دیوان عالی، یک پیروزی بزرگ به دست آورد؟

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز-باتوجه به اطلاعیه روز سه‌شنبه، صرافی ارز دیجیتال هند، Giottus، سپرده‌هایی را برای Shiba Inu (SHIB) درنظرگرفته است. در اواسط دسامبر، این صرافی از فلوکی اینو (FLOKI)، یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده میم کوین حمایت کرد.این صرافی توسط کارآفرینان Vikram Subburaj و Arjun Vijay در سال 2018 راه‌اندازی شد.

بعدازاینکه بانک مرکزی هند (RBI)به موسسات مالی دستور داد تا روابط خود را با شرکت‌ها و اشخاصی که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند، قطع کنند.Giottus قرار بود از اول به عنوان یک صرافی معمولی شروع به کارکند، اما ممنوعیت این قرارداد از اول رد ش.در سال 2020، جامعه ارزهای دیجیتال هند با لغو ممنوعیت RBI توسط دادگاه دیوان عالی، یک پیروزی بزرگ به دست آورد.

جیوتوس پس از دریافت مجدد حمایت بانکی توانست رشد قابل توجهی در حجم معاملات و ثبت نام های ماهانه بدست آورد.حجم معاملات صرافی چنای در 24 ساعت گذشته حدود 207 میلیون دلار افزایش یافت.از قبل هم Giottus، Shiba Inu توسط صرافی‌های هندی بزرگ مانند Unocoin، ZebPay و CoinDCX لیست شده بود.

باتوجه به گزارشات اخیر Shiba Inu (SHIB) و Polygon (MATIC) جزو آلت‌کوین‌های برتر معامله‌شده در صرافی‌های هند در سال 2021 بودند. این دو ارز دیجیتال در حال حاضر از نظر ارزش بازار باهم برابرهستند. شیباSHIB اخیراً به زیر محدوده MATIC سقوط کرد و در حال حاضر با ارزش بازار 14.9 میلیارد دلار در ردیف چهاردهم قرار دارد. در همین حال، آینده صنعت ارزهای دیجیتال درنوسان است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی