|

تحلیلی تکنیکال!

حماسه شیبا یک یه یک را شوکه کرد!

آیا شیبا SHIB توانسته از روند نزولی خارج شود و قیمت در حال حاضر به سمت سود حرکت می کند؟

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز-شیبا SHIB توانسته از روند نزولی خارج شود و قیمت در حال حاضر به سمت سود حرکت می کند ولی منطقه مقاومت 0.000038 دلاری تاکنون مانع از صعود SHIB بوده است ولی شواهد امروز نشان میدهد پشتیبانی فعلی در منطقه $0.000034  درحال انجام می باشد، و SHIB می تواند تا زمانی که   موانع شکسته شود به حرکت خود ادامه دهد.

SHIBA

شاخص های فنی

 از زمانی که SHIB از سطح پشتیبانی 0.000030 دلاری خارج شد، حجم تراکنش ها و معاملات افزایش یافته،علاقه و محبوبیت شیبااینو SHIB در حال افزایش است که خبر مثبتی برای گاو های رمز ارز می باشد.RSI: شاخص RSI روزانه نتوانست در این رالی گذشته به بالاترین سطح خود برسد، اما هنوز در سطحی دشوار قرار دارد.

MACD: MACD روزانه در حالت صعودی قرار دارد اما هیستوگرام در چند روز گذشته بخشی از حرکت خود را از دست داد اگر مومنتوم بیشتر کاهش یابد، شیبا میتواند به پشتیبانی کلیدی دست یابد. درهرصورت روند شیبا SHIB صعودی است.

شیبا

پیش بینی کوتاه مدت

 اگر شیبا SHIB موفق به شکست قیمت بالاتر از منطقه فعلی یعنی 0.000034 دلار شود، آنگاه قیمت می تواند به 0.000047 دلار برسد، که سطح کلیدی بعدی است که باید مراقب آن بود. اگر شکست بخورد، ممکن است دوباره به زیر 0.000034 سقوط کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی