|

بیت کوین ۱ میلیون دلاری می‌شود؟

تلاش ایلان ماسک برای حمایت از دوج‌کوین جذاب است؟

ری دالیو مدیرعامل اتحادیه بریج‌واتر در حضور اخیرش در پادکست لکس فریدمن اعلام کرد که تلاش‌های ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای فرستادن…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-ری دالیو مدیرعامل اتحادیه بریج‌واتر در حضور اخیرش در پادکست لکس فریدمن اعلام کرد که تلاش‌های ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای فرستادن میم‌کوین دوج‌کوین DOGCOIN به ماه، خیلی «جذاب» است. او سپس نظر میلتون فریدمن در خصوص اهمیت شوخ‌طبعی و سبک‌دلی را تایید کرد.

به گزارش شایانیوز به نقل از تجارت نیوز و یوتودی، اسپیس‌ایکس در ماه می اعلام کرده بود که هزینه ماهواره ۴۰ کیلوگرمی دوج-۱ که قرار است سال آینده به ماه پرتاب شود از طریق دوج پرداخت شده است.

پول جایگزین

رئیس این صندوق تامینی بیت‌کوین را به عنوان «پول جایگزین» می‌بیند. او تاکید کرد بیت‌کوین یک دارایی با ارزش نسبت داده شده است. او پیش‌بینی کرد که رقابت میان انواع مختلف ارز وجود دارد و دلیل اصلی آن هم چاپ پول است.

دالیو در این باره گفت: « بیت‌کوین بخشی از این رقابت است، اما پول‌های زیادی در بازار وجود دارد.»

دالیو گفت توکن‌های غیرقابل تعویض که در اوایل امسال با افزایش شدید محبوبیت مواجه شد، می‌تواند به عنوان یک پول مستقل ظاهر شود. با این حال او اعلام کرد فعلا از خرید هرگونه NFT صرف نظر کرده است.

بیت‌کوین یک میلیون دلاری می‌شود؟

این سرمایه‌گذار اعلام کرد که بیت‌کوین به یک میلیون دلار نخواهد رسید چرا که گمان نمی‌کند ارزهای دیجیتال قادر به عبور از طلا باشند. او همچنین برآورد کرد که ارزش این ارز دیجیتال پرچمدار حدود ۲۰ درصد طلاست.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • وارث ارسالی در

    ایاازپای نتورک حمایت کرده

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی