|

موقعیت خطر ناک!

شیبااینو در سال جدید سقوط خواهد کرد؟

ارزش کل همه ارزهای دیجیتال در سال جاری تا اواخر روز 21 دسامبر 196 درصد افزایش یافته و از زمانی که بازار کریپتو در مارس 2020 به پایین ترین…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-همه ارزهای دیجیتال در سال جاری تا اواخر روز 21 دسامبر 196 درصد افزایش یافته و از زمانی که بازار کریپتو در مارس 2020 به پایین ترین سطح خود رسید،از آن زمان بیش از 1500 درصد افزایش یافته است.در حالی که بسیاری از مظنونان معمولی باعث این افزایش محبوبیت شیبا در بازار شد. و میم کوین شیبا اینو (CRYPTO:SHIB)  سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را مجذوب خود کرده است.

شیبا اینو در سال 2021 جهش داشت، اما ممکن است سال آینده سقوط کند!

طبق داده‌های CoinMarketCap. com، سرمایه‌گذاران این فرصت را داشتند که در ژانویه به ازای هر توکن 0.000000000073 دلار SHIB انباشته کنند.اکنون قیمت هر توکن 0.00003334 دلار می باشد، ارز شیبا اینو بازدهی بیش از 45،000،000 درصد از سال تا به امروز داشته است!دلایل زیادی وجود دارد که سرمایه‌گذاران کوچک امسال در اطراف شیبا اینو تجمع کرده‌اند. 

این موارد شامل فهرست شدن SHIB در تعداد فزاینده ای از صرافی ها و راه اندازی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap، SHIB می باشد.همچنین فروش کوتاه مدت در فضای ارزهای دیجیتال، نسبت به بازار سهام، بسیار سخت تر است چون که در کوتاه مدت یک سوگیری خرید طبیعی برای شیبا اینو ایجاد کرده است.

اگرچه نمی توان انکار کرد که این دستاوردها در سال 2021 تاریخی بوده اند، اما تقریباً به طور قطعی زودگذر هستند چون که Shiba Inu در تمام مقوله‌های مهمی که سرمایه‌گذاران کریپتو باید به آن‌ها اهمیت دهند ضعف دارد.سوابق تاریخی به وضوح نشان میدهد که با افزایش بیش از 45,000,000٪ در کمتر از یک سال، منطقی است که از یک بازگشت 99٪ استقبال شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • س ارسالی در

    😂😂😂

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی