|

Shiba Inu یکی از بدترین ارزها در سال جدید!

محاصره شدن شیبا در سال جدیدبا3ارز جنجالی!

دلایلی وجود دارد که به این نتیجه برسیم Shiba Inu یکی از بدترین ارزهای رمزنگاری شده در سال آینده خواهد بود، ولی سه ارز دیجیتال این پتانسیل…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-دلایلی وجود دارد که به این نتیجه برسیم Shiba Inu یکی از بدترین ارزهای رمزنگاری شده در سال آینده خواهد بود، ولی سه ارز دیجیتال این پتانسیل این را دارند که در اطراف SHIB فعالیت کنند.

 Avalanche

اگرچه آوالانچ درصد افزایشش به Shiba Inu در سال جاری نمی رسد،چیزی که Avalanche را به یک شبکه بلاک چین مبتنی بر قراردادهای هوشمند جذاب تبدیل می‌کند، سرعت و سازگاری آن است. قراردادهای هوشمند پروتکل هایی هستند که به تأیید، تسهیل و اجرای قرارداد بین دو طرف کمک می کنند.

این بدان معناست که توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز (dApp) در شبکه اتریوم می توانند به راحتی پروژه های خود را به شبکه Avalanche منتقل کنند تا هزینه تراکنش های کمتری بپردازند و از اجرا و مقیاس پذیری سریع تر لذت ببرند.

Stellar

استفاده از زیرساخت‌های موجود، اعتبارسنجی و تسویه پرداخت‌های فرامرزی می‌تواند تا یک هفته طول بکشد. این بسیار کارآمد نیست، اگرچه این چیزی است که مصرف کنندگان و کسب و کارها عادت کرده اندوبا Stellar، ارز فیات به توکن پروتکل شبکه (XLM، معروف به لومن) تبدیل می‌شود، به مقصد ارسال می‌شود و دوباره به ارز فیات انتخابی تبدیل می‌شود. کل این فرآیند فقط چند ثانیه طول می‌کشد، حتی فراتر از مرزها.همچنین یک راه بسیار ارزان برای انتقال است.

اQtum

این ارز به سختی در جایگاه خود در بین 100 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد. اما این یک پروژه بلاکچین بسیار جذاب است که مزایای رقابتی واضحی را ارائه می دهد. و هنگامی که نزدیک به 16000 ارز دیجیتال فهرست شده در CoinMarketCap.com وجود دارد، داشتن مزیت رقابتی برای برجسته شدن ضروری است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی