|

سنگ تموم "زنِ رونالدو" تو هَپی مَپی آبجیش؛ لایف استایل خانوم حسااابی دیدنیه!

gorgina Rodríguez shayanews

جورجینا در عمارت لاکچری و گرونش برای آبجی عزیزش ایوانا تولد باشکوهی گرفت و حسابی بهش حال داد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نامزد آرژانتینی کریستیانو رونالدو تولد خواهرش را به همراه فرزندانش جشن گرفت.

جورجینا رودریگس با خواهر بزرگتر خود که ایوانا نام دارد ارتباط بسیار نزدیکی دارد. نامزد کریستیانو رونالدو به همراه خواهر خود سختی‌های بسیاری را پشت سر گذاشته‌اند و به گفته او همین مسئله باعث شده است که این دو بسیار به یکدیگر وابسته باشند.

ایونا یکی از حامیان همیشگی جورجینا بوده است و به تازگی او نیز در اینستاگرام همانند خواهر مشهور خود تولید محتوا می‌کند و به نظر می‌رسد قصد دارد با حمایت‌های جورجینا به یک اینفلوئنسر تبدیل شود.

جورجینا رودریگس به تازگی تصویری را از جشن تولد خواهرش منتشر کرده است که در آن ایوانا به همراه رونالدو فرزندان کریستیانو رونالدو این اتفاق را در عمارت لوکس ستاره پرتغالی النصر عربستان جشن گرفته‌اند.

347809887_949775366222042_5081644120071717621_n

Screenshot_20230322_132755_Instagram

وقتی جورجینا حسابی رونالدو رو خراب کرد!

جورجینا رودریگس اخیرا ویدویی خنده‌دار از رقص ماتئو پسر کریستیانو رونالدو آن هم با پیراهن بارسلونا را به اشتراک گذاشته است.

نامزد رونالدو این ویدیوی عجیب را درحالی منتشر کرده که کریستیانو اکنون یکی از اسطوره‌های تیم رئال مادرید محسوب می‌شود و این اقدام او حتما واکنش طرفداران کهکشانی‌های مادرید را به دنبال خواهد داشت.

وقتی رونالدو ایوانا رو گرفت واسه رفیقش!

ایوانا متولد اسپانیاست و اینفلوئنسر اینستاگرام است و متولد سال 1990 است و در حال حاضر در خیخون اسپانیا ساکن است.

ایوانا رودریگز با مردی به نام کارلوس گارسیا، مجسمه ساز و نقاش پرتغالی نامزد کرده است. این دو از طریق کریستیانو رونالدو با هم آشنا شدند، زیرا کارلوس گارسیا دوست این فوتبالیست است و رونالدو کارلوس را به ایوانا رودریگز معرفی کرد. سال 2021 آنها نامزد کردند و صاحب فرزندی به نام دوا شدند.

ایوانا از طرق اینستاگرام و فعالیت های مدلینگ ثروت خوبی بهم زده و طبق برآوردهای غیر رسمی چیزی در حدود 1.5 میلیون دلار ثروت دارد.

در مورد شوهر ایوانا رودریگز این را باید بگیم که او همان فردی است که مجسمه رونالدو که در حال حاضر در فرودگاه مادیرا نصب شده را ساخته است. این مجسمه برنزی جایگزین مجسمه اول شده است. مجسمه اول به حدی ناهمگون و زشت بود که با واکنش‌های منفی و تمسخرآلود زیادی مواجه شد. در آن زمان کارلوس در صفحه اینستاگرامش نوشته بود: "باعث افتخارم است که مجسمه بهترین بازیکن تاریخ را بسازم. تجربه بی نظیری بود. به خاطر صمیمیت و رفتارش متشکرم. از همه افرادی که به من کمک کردند تا این رویا به تحقق بپیوندد، تشکر می کنم."

321261_673

وقتی لباس حداقلی جورجینا حسابی سعودیا رو عصبی کرد!

جورجینا که در ابتدا تصور میشد تونسته خودش رو با فرهنگ سعودیا وفق بده و حتی در روز استقلال عربستان هم به مانند نامزدش عکسی محجبه با لباس سنتی عرب ها منتشر کرد بود حالا و بعد از گذشت چند ماه از اقامت در عربستان داره به سبک زندگی خودش برمی گرده و این وسط خیلی از عربستانی های سنتی معتقدند که سبک زندگی و استایل جورجینا که داره اون ها رو تو پیج شخصیش هم به اشتراک می گذاره ممکن است روی نسل جوان عربستان که برخی هاشون هم به شدت ثروتمند هستند تاثیر بگذارد و از این رو جورجینا رو یک تهدید قلمداد می کنند.

جنجال این ماجرا از اونجایی شروع شد که جورجینا رودریگس با هنجارشکنانه‌ترین ظاهر خود در ریاض ظاهر شد و تصاویری را از طریق اینستاگرام با فالوئر‌های خود به اشتراک گذاشت که در آن‌ها مشغول تفریح کنار یک استخر خصوصی به‌همراه فرزندانش است در حالی که مایوی دوتکه به تن دارد.

او در صفحه اینستاگرام خود گروهی از عکس‌هایی را که با فرزندان و رونالدو در استخر است، منتشر کرد و نوشت: اوقات خوش در کنار خانواده.

162919

جورجینا نه فقط تو استخر بلکه تو باشگاه هم استایلش منشوریه!

در حالی که تصور میشد بعد از موج انتقادی که بر علیه خانوم جورجینا تو عربستان شکل گفته نامزد کریس اندکی دست به عضا تر بشه و تو نوع پوشش و یا حداقل انتشار تصاویر تو پیج شخصیش تجدید نظر کنه جورجینا اما راه دیگه ای رو پیش گرفت و بلافاصله تصاویری از ورزش کردنش منتشر کرد که نوع پوشش و لباس ورزشی خانوم اینبار هم منشوری بود. در واقع خیلی ها این نوع رفتار جورجینا رو نوعی دهن کجی تقلی کردن و نوشتند که جورجینا انگار قصد داره با نوع پوشش و استایل شخصیش عربارو مگسی کنه!

به هر حال هرچه که هست رفتارها و سبک زندگی جورجینا که با بخش بزرگی از جامعه سنتی عربستان در تضاد است مدام حاشیه‌ساز می‌شود و بعد از تصاویر استخر شخصی این بار هم تمرینات بدنسازی او با پوشش خاصی که داشته توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

IMG_20230516_222204_308

جورجینا چجور قاپ رونالدو رو دزدید؟

جورجینا زمانی که در سال ۲۰۱۶ در مادرید به عنوان دستیار فروش در فروشگاه گوچی کار می‌کرد و تنها هفته‌ای ۲۵۰ پوند درآمد داشت، کریستیانو را ملاقات کرد. سپس چند روز بعد در رویدادی مجددا همدیگر را دیدند. جورجینا در مصاحبه با نشریه «سان» گفته بود: «ما از همان نگاه اول عاشق هم شدیم.»

این زوج چند ماهی رابطه خود را مخفی نگه داشتند، اما زمانی که مردم متوجه رابطه آن‌ها شدند، دائما به فروشگاهی که جورجینا در آن کار می‌کرد سر می‌زدند. رئیس فروشگاه می‌ترسید که طرفدارانی که سعی در عکس و امضا گرفتن داشتند مشتریان ثروتمند را دور کنند و جورجینا پس از تنها هشت ماه در دسامبر ۲۰۱۶ از شغل رویایی خود اخراج شد.

023

غذای ممنوعه جورجینا تو عربستان

جورجینا چندی پیش تو مستندی که از شبکه نتفیلیکس پخش شد در مورد زندگی خصوصی خودش و نامزدش رونالدو توضیحاتی داد و در بخشی از این مستند از علاقه شدیدش به غذا خوردن گفت و غذای مود علاقه اش که گوشت خوک ایبریایی معروف به "ibrico" است گفت: برای من این غذا به معنای لذت واقعی است و من نمی‌توانم بدون گوشت خوک زندگی کنم.

جورجینا در این گفتگو مشخص نکرده که آیا پس از پیوستن رونالدو به باشگاه النصر، و اقامت خود و خانواده‌اش در عربستان سعودی آیا توانسته که گوشت خوک بخورد یا خیر.

f1280x720-648751_780426_5050

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی