|

بولیز شلوار غربی لاله مرزبان که تو محفل با همه فرق داشت؛ با ظاهر پیچیدش اطواری میاد!

laleh marzban shayanews

لاله مرزبان بازیگر سریال ستایش می باشد که در واقع بسیار متفاوت از اونجه که دیدم ظاهر میشه و اینبار خانوم بازیگر با بولیز شلوار اومد وسط!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- لاله مرزبان از بازیگرای جذاب و نوپایی هستش که حالا هوادارای بسیار زیادی داره. البته که همونطور از نوپا اینه که خانوم بازیگر دهه هفتادیمون خیلی سال نیست که مشهوره و بعد از حضور در سریال "ستایش" بود که به شهرتی درست حسابی رسید، وگرنه لاله مرزبان پیش از این کار هم سابقه بازیگری خفن داشته. لاله مرزبان در سریال ستایش نقش دختر ستایش یعنی نازگل رو ایفا  کرد که بانویی محجبه بود اما خب در واقع بانویی قرتیه که خیلی متفاوت از اونچه که در ستایش دیدیم هستش.

وقتی میگیم لاله مرزبان بعد از ستایش مشهور شد به این دلیل که خانوم بازیگر بعد از این کار بود که تعداد فالووراش سر به فلک کشید و خیلیارو با خودش و استایل و باطن اصلیش آشنا ساخت. لاله مرزبان چهره ای زیبا داره که سعی بر این داشته تا طبیعی بودنش رو حفظ کنه و حتی اگه به دنبال یه کارای زیبایی هم میره باز اون نچرالیت ازش میباره. لاله مرزبان در ظاهر نیز اینچنین است و با توجه به اینکه سلیقه خاصی در انتخاب لبس داره، همیشه و همیشه خوشتیپ و البته متفاوت دیده میشه. مثلا در ادامه لاله مرزبان رو مشاهده می کنید در حالی که در یکی از مراسمات سینمایی حضور پیدا کرد با استایل جالبش مورد توجه قرار گرفت.

laleh-pedram

وقتی لاله مرزبان هم اینورو داره هم اونورو!

لاله مرزبان از اون دسته چهاه هایی هستش که هر دو جبهه بهش میاد و میتونه در بازیگری هم دو جانب رو قبول کنه و هم یه دختر شر و.شیطون با تریپای نامتعارف باشه و هم یه دختر آروم و باحجاب.

میگید نه؟ پس در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کندی که لاله مرزبان برای یکی از مراسمات سینمایی تشریف فرما شده بود و استایل نامتعارف خانوم مورد توجه کاربرن قرار گرفت!

laleh-marzban27-vaghtesobh

ترفند جذاب لاله مرزبان واسه جذاب شدن اینستایی!

خانومای بازیگر ایرانی خب همانند همه خانومای جهان هم عشوه گری بلد هستند و هم به خوبی میتونن استایل های جذاب برای خود بسازند اما از اونجایی که محدودیت دارند و دست و پاشون کمی تا قسمتی بستس، یه جور دیگه وارد عمل میشن! لاله مرزبان از همنی دسته خانوماست که تلاش میکنه تا صفحه اینستاگرامش علاوه بر اینکه تولید محتوای کار های مربوط به حرفش رو داره جذابیت عکسی هم داشته باشه و واقعا خلاقیت خوبی هم داره!

t

درخشش لاله مرزبان پیش از ستایش با علی شادمان

لاله مرزبان البته که قبل از ستایش در فیلمی به نام "مهمان خانه ماه نو" نیز ایفای نقش کرده بود که همراه با علی شادمان پارتنر بودند. سریال دیگری که لاله مرزبان با ان مشهور شد آنام می باشد که این سریال نیز هواداران بسیاری داشت.

لاله مرزبان همبازی با هدیه تهرانی نیز بوده است و کارنامه کاری نسبتا خوبی تا به حال داشته.

بادی بیلدینگ تایم لاله مرزبان اونم تو خونه

لاله مرزبان متولد 29 دی 1372 در تهران و فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری می باشد میمیک صورت و قد بلند لاله ویژگی های خاصی برای او ساخته است. لاله اهل ورزش است و به قول خودش بادی بیلدینگ کار است و هر روز یا به باشگاه می رود و یا مثل ایام کرونا در منزل ساعاتی را به تمرین و نرمش اختصاص می دهد.

بیوگرافی جالب لاله مرزبان

لاله مرزبان متولد 29 دی 1372 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری می باشد. میمیک صورت و قد لاله ویژگیهای خاصی برای وی ساخته است که بالاتر گفته بودیم از خوبیای چهره خانوم خانوما!

این بازیگر جوان یک خواهر بنام سها دارد که البته تصویری از خانواده خود در صفحه اینستاگرامش منتشر نمی کند.

Untitled

Untitled

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی