|

جلف بازیِ "صبا راد" تو تولد تشریفاتی که صدای فالووراشو درآورد؛ مجری ساده و رَهه ناکجا!

saba rad shayanews

صبا راد مجری سابق ایرانی و شاخ مجازی حال حاضر، در حالی که تو اینستاگرام فعالیتی چشم گیر داره اینبار از خودش حوله پیچ شده رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روزا دیگه شهرت زن و مرد و پیر و جوون نمیشناسه و هررر کی از راه رسیده فقط با یه گوشی و کمی تا قسمتی توانایی خالی بندی و قَمیش های نه چندان زخیم و فیسی تو چشم، میتونه به راحتی پیجی بزرگ راه اندازی کنه جوری که به تبلیغات و درآمد های هنگفت و بالا برسه. صبا راد مجری سابق تلویزیون رو به یاد دارید؟ همون خانوم صدا قشنگه که مامانا وقتی میزدن شبکه پنج تا برنامه "به خانه بر می گردیم" رو ببینن، صدای دلنوازش همیشه به گوشمون میخورد و برامون سوال بود این خانومه چرا صداش این مدلیه؟ صبا راد قبلنا با مقنعه دیده میشد اما حالا با توجه به اینکه به شدت راهو رسم شاخ شدن تو اینستاگرام رو یاد گرفته، با ظاهری کاملا متفاوت دیده میشه که فقط باس گفت برگااام! خب این قسمت رو مزاح کردیم اما در واقع با توجه به تغییراتی که صبا راد داشته چنین جمله ای مناسب بود که گفته شد!

Untitled

صبا راد از مقنعه و اجرا تو صدا سیما، تا حوله به تن شدن و اینستاگرام!

صبا راد یا به زبون خودش صبلی، این روزا محو اینستاگرام شده و از تو رخت خوابش شروع میکنه به فیلم و عکس گرفتن جهت تولید محتوا تاااا هر چیزی که فکرش رو کنید. صبلی خانوم اونقدری پیش رفته که با آقای شوهر فیگورهایی شاخ دار میان و صدای کاربرانی که چشم و گوشی باز دارن رو هم درآورد! این موضوع رو در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد اما بهتره ابتدا با صبا راد کمی تا قسمتی بیشتر آشنا بشیم. 

صبا راد از همون ابتدای روز شروع میکنه از هررر چیزی تولید محتوا کردن البته به طوری که برای کاربر جذاب باشه! مثلا میاد و از عدسی عکس میذاره و در حالی که پز میده شوهرم این عدسی خوشمزه و خوشرنگ رو پخته، این رو هم میگه که آقاشون آشپزخونه رو کثیف کرده و ایشون باید بره تمیز کنه! احتمالا میگین چه داستان مسخره ای! ما دقیقا این نمونه ای از تولید محتوای وی می باشد که کمترین نکته مثبتی درش دیده نمیشه! در ادامه بورمرنگی جالب از خانوم خانوماش مشاهده می کنید که با حوله هستن و موهاشون رو ریشه گیری کردن! ظاها با حوله عکس و ویدیو گرفتن هم شده از ترند های جذب فالوور که خوب جواب میده!!

حالا اینهمممه اطوار و نت خرج کردن واسه چیه؟!

اما همه این مواردی که گفتیم برای چیه؟ برای درآمد بالا و خوبیه که اینستاگرام و فضای مجازی این راه رو برای خانم هایی مثل بهاره رهنما و صبا راد ایجاد کرده تا پول پارو کنند اونم به راحتی!

صبا راد در پیج اینستاگرامی اش 856 هزار دنبال کننده دارد و به نسبت تعداد فالوور ها و میزان بازدهی آن نرخ ها را تعیین کرده که قطعا اگر پیجش میلیونی شود این اعداد و ارقام نجومی تر هم می شوند. صبا راد در روز تبلیغات بسیار زیادی دارد و پیج های مختلفی را معرفی می کند مهم هم نیست چه چیز باشد همه چیز در این پیج معرفی خواهد شد!!!

ویدیویی از صبا راد که میاد و جزء به جزء کاراش رو گزارش میده و با ژستی نه چندان جالب در آینه فالوور رو مجذوب خود میکنه! واقعا استوری 15 ثانیه ای رو چندین میلیون میگیرن برای اینکه روزانه کار و تفریح خودشون رو گزارش بدن؟! 

حرکت غیر اخلاقی صبا راد که که مشکلییی با انتشارش نداره که نداره!

در ابتدای متن یادتونه به این موضوعی اشاره داشتیم که صبا راد با انتشار تصاوییر صدای فالووراشو درآورده بود؟ در ادامه این تصویر رو مشاهده می کنید که با فیگوری نه چندان عمومی هستش و خانوم خانوما بدون هیچ گونه اِبایی اون رو به اشتراک گذاشتن.

البته که صبا راد بعد از این اتفاق در حالی که باهاش مصاحبه ای شده بود در جواب اینکه چرا چنین تصویری رو گذاشته مجازی گفت: میدونید که آقایون عکس خراب کن هستن و اصولا علاقه دارن تا یه  خرابکاری داشته باشن به همین دلیل در این تولد که تشریفاتی هم نبود و فقط چهار نفر بودیم، من میخواستم عکس بگیرم که مانی اومد و این مدلی عکسمو خراب کرد و من هم اون رو به اشتراک گذاشتم!! در ادامه اینکه خانوم خانوما حرف و حدیث هارو شیطنت های فضای مجازی دونست و کار خودشون رو هم درست خطاب کرد! 

sabarad.official_2711953531568403946_1108653063

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی