|

وقتی ترلان پروانه با داستان های پایان بازش زده رو دست فرهادی؛ چه فیسی نونوار کرده!

Tarlan Parvanee Paparazzi

ترلان پروانه اخیرا طی یک حرکت جنجالی تو اینستاگرام خیلی حرفه ای سر و صدا به پا کرد و اسم خودش رو انداخت سر زبون ها هم با عکس هم با لایو!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ترلان پروانه از بازیگر های بسیار قدیمی اما بسیار جوان سینماست که اتفاقا لولش هم خیلی بالاست و تو هر فیلم سینمایی ای بازی نمیکنه و التبه که هنوز هم پاش به تلویزیون باز نشده و ظاهرا هم قرار نیست که بشه. ترلان پروانه جدای از فعالیت هنری خودش در عرصه بازیگری فعالیت چشم گیر و قابل توجهی هم در اینستاگرام داره که باعث میشه شهرت خانوم خانوم ها روز به روز افزورده بشه، به خاطر این که ترلان خانوم پروانه خوب بلده چطور باید پیجش رو بگردونه که هم هر روز دلبرونه تر باشه هم لِولش بره بالا تر و یه سر و گردن از خیلی سلبریتی ها و بازیگر ها بالاتر باشه.

همون طور که گفتیم ترلان پروانه خوب بلده که چیکار کنه که بتونه از طریق اینستاگرام معروف تر کنه اونم بدون این که راه و بی راه عکس های عجیب غریب و سلفی های بی کیفیت بگیره که اعلام حضور کنه، حتا تو این دوره زمونه که سلبریتی ها به خاطر شرایط حاکم بر جامعه تقریبا هیچ گونه فعالیتی در فضای مجازی ندارند یا این که فعالیتشون کاملا مدنی است. و اما برسیم به ترلان خانوم پروانه که نمرش بیسته بیسته. بی بروبرگرد ترانه برای اثر شروین حاجی پور رو شنیدید، آقای پر حاشیه ای که ترانه اش مثل بمب در سطح دنیا ترکید، حالا ترلان خانوم پروانه اومد و بعد از کلی بی خبری از شروین یه لایو ترتیب دارد که با هم صحبت می کنند و از شیطنت ها و خاطراتشون میگن و این لایو هم حسابی بین طرفدار های هر دو هنرمند سر و صدا به پا کرد به خصوص که حالا همه می خوان بدونن آیا ممکنه داستانی در پس این لایو باشه؟!

وقتی ترلان پروانه با رابطه های پایان بازش روی اصغر فرهادی رو هم کم کرده!

ترلان پروانه رو میشه نسبتا جزو سلبریتی های حاشیه دار به حساب آورد البته نه از اون سلبریتی هایی که مدام حاشیه های مختلف دارند ها، خب ترلان خانوم چهره زیبایی داره که به قول خودش طبیعی هم هست و هیچ عمل زیبایی ای روی صورتش انجام نگرفته، حالا راست و دروغش به کنار این زیبایی خانوم خانوما باعث شده که کرور کرور هواخواه داشته باشه و پسر های زیادی جلوش وا بدن و تا این جای کار هم ترلان خانوم رابطه های پایان باز زیادی داشته که کم و بیش صداش در اومده مثلا ارسلان قاسمی همبازی قدیمی ترلان پروانه است که تا مدت ها شایعاتی مبنی بر ارتباط این دو بازیگر با هم نشیده میشد، اما ظاهرا بعدش ترلان خانوم تغییر سلیقه داد و زد تو کار فوتبالیست ها اونم از نوع لژیونرش، شایعه رابطه عاشقانه سعید عزت الهی و ترلان پروانه تا مدت ها نقل محافل بود و رسما اینستا رو زیر و رو کرد، بعد از سعید عزت الهی نوبت رسید به فرشاد احمد زاده.

بعد از آقایون فوتبالیست و رابطه هایی که شبیه فیلم های اصغر فرهادی پایان باز داشتند سر و سر ترلان خانوم پروانه با رپر معروف و اونور آبی بهزاد لیتو دوباره اینستا رو به آتیش کشید. براساس اخبار و شایعاتی که منتشر شدند حتا ترانه تولد که بهزاد لیتو به همراه چند تا رپر دیگه بیرون دادند به مناسبت تولد ترلان پروانه بود و یه جورایی ابراز محبت به حساب میومد. خب با توجه به این رزومه بلند و بالای خانوم بازیگر اصلا عجیب نیست که طرفدار های آقای مو فرفری جذاب دنبال پیدا کردن یک رمز و رازی توی این لایو باشند.

ترلان پروانه

وقتی ترلان پروانه خودش و پتو پیچ میکنه اما باز هم نمرش بیسته!

همون طور که اشاره کردیم ترلان پروانه فعالیت قابل توجهی در اینستاگرام داره اما از اونجایی که خانوم خیلی کلاسش بالاست حتا توی پست و استوری گذاشتن هم خیلی حواسش هست که بدرخشه. بیشتر پست هایی که ترلان پروانه منتشر میکنه عکس های مدلینگی و خیلی حرفه ای هستند که ازش گرفته شدند و قشنگ معلومه همین جوری الکی پلکی نیستند. چند وقت پیش هم ترلان پروانه عکسی از خودش منتشر کرد که انگاری یه چی شبیه پتو رو انداخته دورش، اما با این حال چشمای خمار و ژست درجه یکش باعث شده یه عکس توپ از کار در بیاد.

ترلان پروانه

به گزارش شایانیوز، البته با این وجود ترلان خانوم هم مثل باقی سلبریتی ها هر از چند گاهی عکس های سلفی و معمولی از خودش منتشر میکنه که اتفاقا همون عکس ها خیلی وقت ها میشن سوژه کاربر ها که یعنی با این فیس مطمئنی چهره است طبیعی و نچراله؟!

ترلان پروانه

وقتی ترلان پروانه استایل میزنه برگ ریزون!

برای سلبریتی ها و بازیگر ها داستن یک استایل شیک و خوب از اهمیت بالایی برخورداره، اون دست از سلبریتی هایی که خیلی حرفه ای هستند و میدونند که داشتن یک استایل ویژه و منحصر به فرد چقدر برای اون ها لازم و تاثیر گذاره وسواس بیشتری برای اوت فیت هاشون به خرج میدن و اتفاقا ترلان پروانه هم یکی از خوش سلیقه ترین و خوش پوش ترین هاست که هم خیلی مناسب و شیک میپوشه و هم امضای شخصی خودش رو داره، تا جایی که وقتی کنار سلبریتی های دیگه قرار میگیره یه وقتایی اون ها رو حسابی به چالش میکشه.

ترلان پروانهترلان پروانه

وقتی ترلان پروانه اول بازیگر بوده بعد دست و پا در آورده!

ترلان پروانه از اون دست سلبریتی هایی است که خیلی از افراد بر این باورند که خانوم خانوما با پارتی وارد سینما شده و الان هم با همین پارتی بازی و حاشیه پراکنی هاشه که تونسته خودش رو در این عرصه بالا نگه داره اما باید بگیم که اتفاقا ترلان پروانه به معنای واقعی کلمه تو سینما بزرگ شده و از وقتی که خیلی کوچیک بوده جلوی دوربین رفته و تا به امروز سابقه کاریش از خیلی از بازیگر های سن و سال دار تر حتا ممکنه بیشتر هم باشه. در ادامه ویدئویی تبلیغاتی از ترلان پروانه رو میبینیم که به برای زمانیه که ترلان خانوم خیلی خیلی کوچیک بوده اما خب خیلی هم خوب بازی کرده.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی