|

سِت جذاب "سپهر حیدری و زنش" واسه تولده آنچنانی؛ خانوم خودشو واسه آقاشون چه حوری کرده!

آرام جوینده همسر سپهر حیدری به مناسبت تولد اقای بازیکن تصویری منتشر کرد که جذابیت خاصی داشت اما چندان پر ریخت و پاش نبود.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- آرام جوینده همسر خوشگل و مشهور سپهر حیدری می باشد که خیلی وقته تو مجازی فعالیت داره. حالا شاید بگین خانوم کیه مگه بازیگری خواننده ای سلبریتی چیزیه؟ خیر! همسر سپهر خان حیدری خانومی هستند که با انتشار عکس و فیلم هایی از خود که چندان متعارف نبودن، شناخته و معروف شد!

البته که نقش آقای بازیکن سابق هم بی تاثیر نیود و تقریبا پنجاه درصد چون کاربران سپهر حیدری رو میشناختن و ایشونم راه به راه با همسرشون عکسای جنجالی گذاشت، باعث شد تا او نیز پیجش در اینستاگرام بالا رود و تبدیل به یکی از شاخ اینستایی شوند! حالا خانوم خانوما بیش از 230 هزار فالوور جذب داشته اند و آنلاین شاپ هم زده اند که درآمدی بالا دارد!

آرام جوینده و سپهر حیدری همیشه زندگی لوکس و مرفهی داشتن و معمولا همو برای مناسبت ها سورپرایز میکنن اما اینبار آرام خانوم تنها یک عکس منتشر کرد و کپشنی عاشقانه نوشت. چون قطعا اگه جشنی در کار بود صفحه خانومِ بلاگر پر میشد از جار زدن!!

Untitled

آرام جوینده در کپشن نوشت:

تو نقطه شروع همه اتفاقای خوب زندگی هستی…

تو دلیل لبخندای منی…

همیشه بخاطر ما از خودت گذشتی…

عشقم نسبت بهت حد و مرزی نداره…

تا ابد عاشقتم…

تولدت مبارک سپهر من

علاقه وحشتناک سپهر به زن و بچش!

سپهر حیدری اونقدر زیااااد زن و بچش رو دوست داره که مدام از اونها میگه و در خیلی از گشت و گذار هاشونم به صورت خانوادگی هستن. جدا از اینها امکان نداری پستی از دیاکو و آروکو و آرام منتشر بشه و سپهر خان تو کامنتاش کلی ابراز علاقه بهشون نکنه. عکس و متن بالا هم که گویای این صحبت بود.

Untitled (1)

عکس هایی از آرام جوینده که پ ل ن گ بوووده!

البته که اگه فکر میکنید آرام خانوم جوینده از اول همینجوری خوشگل بوده سختتت در اشتباهید چرا که خانوم خانوما عمل های زیبایی بسیاری داشتند و به معنای واقعی پ ل ن گ بودن اما نه چندان زیبا! در ادامه عکس هایی از روند ایشون مشاهده می کنید که توصیه میشه به بچها نشون ندین چون حتما میترسن!!

Untitled

زن سپهر از قاطیِ اسکویید گیم شد

سپهر حیدری چند سالی میشه که با آرام جوینده ازدواج کرده و روالی که خانوم جوینده در تغییر چهره داشتن رو فکر کنم کسی نداشته! وی به معنای واقعی کلمه شاخ تشریف داشتن و تصاویرشون نشون میده که از شاخ های ترسناک روزگار هم بودن چرا که عمل و تزریقاتی که ایشون در چهره انجام دادن چندان نرمال و جالب نیست!

اما حالا از گذشته آرام خانوم که در بیایم و برسیم به حال حاضر ایشون، باید بگیم که وی چند وقتی میشه که از طریق بلاگری و آنلاین شاپ درآمد دارند اما خب تو این دو سه هفته اخیر حسابی بیشتر از قبل اکتیو شدن و فیلم و عکس های بسیاری منتشر می کنند. در ادامه جدید ترین ویدیوی که آرام جوینده جهت نشون دادن میکاپ با خلاقیت اسکوید گیم به اشتراک گذاشت رو مشاهده می کنید.

شغل سپهر چیه؟ از کجا پول رو پول میزارن؟!

سپهر در دبی مدرسه فوتبال باز کرده و هم به فرزندان ایرانیان ساکن دبی و هم اعراب شیخ نشین مهارت های فوتبال را آموزش می دهد. البته مدرسه سپهر خان در تهرانهم یک شعبه دارد که توسط دوستان سپهر اداراه می شود و هر وقت سپهر به ایران می آید چند روزی هم به مدرسه فوتبالش و استعدادهایی که اینجا آموزش می بینند سرکشی می کند.

63dc0605165c571c0c9385c9a2e3a17e

اصلا آرام جوینده کیست؟

آرام جوینده متولد شهریور ماه دهه ۷۰ است که البته سال تولد خود را در صفحه اجتماعی اش قید نکرده است. این چهره که در سال ۹۶ با سپهر حیدری ازدواج کرد ماحصل ازدواجشان دو فزرند به نامهای دیاکو و آروکو است.

راه اندازی اینستاگرام پسرش دیاکو که فالورهای قابل توجهی دارد نشان میدهد که خانواده حیدری قصد دارند تا حضور فعالی در فضای مجازی داشته باشند. آرام جوینده در حال حاضر 231 k  فالوور دارد.

ورزش ، حضور در فضای مجازی و تفریحات خانوادگی از علایق آرام جوینده است.

aram.jouyandeh_1592506622

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    چه برنامه ی مزخرفی ساخته بود، آخرش هم به شکل جادوگرها در اومد راستی چرا جلوی مردان نامحرم و مخاطبان عشوه گری می کند

  • Leila ارسالی در

    خدا اخر عاقبت همه مون رو به خیر کنه😕😞

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی