|

"محبوب ترین شلوارها" از دید خانومای خوش استایل؛ پیشنهادای جذاب واسه سِت کردن با مانتو

در استایل یک خانوم به جز مانتو انتخاب شلواری که هم خوشگل باشه و هم راحت خیلی مهمه، پس در این مطلب با پرطرفدارتریناشون آشنا شین.

لینک کوتاه کپی شد
1

پوشش از مواردیه که ربطی نداره شما پولدار باشین یا بی پول! بخواین تیپ بزنین یا نزنین! لباس و استایل یک خانمو یا یک آقا در هر شرایط نشون دهنده شخصیت و سلیقه اون فرد به حساب میاد که تمام سلیقه ها در نوع خودشون جذابیت خاصی دارند، البته اگه با مانتو و کفش و یا پیراهن و کفش درستش پوشیده بشن.

به گزارش«شایانیوز» اما چیزی که بین همه یکسان هستش و مثل مانتو بستگی به جنسیت شما نداره، شلوار هستش که هم زیباییش مهم و هم راحتیش. شلوار های جین در انواع مختلف از پر طرفدارترین جنس شلوارها برای خانوما هستش که خب با توجه به اینکه تو عیدم هستیم احتمالا یا شلوارتونو خریدین و یا میخواین بخرین و با بقیه استایلتون ستش کنین.

تا چند سال پیش شلوار هاید فقط به دسته تقسیم میشدن. یا جذب بودن یا دم پا گشاد و یا راسته، اما چند سالی میشه که تنوع شلوار ها اونقدر زیاد و خوشگل شده که با هر سلیقه و قد و اندامی میتونین ست های مختلف بزنین. مثلا شلوار مام استایل خیلییی طرفدار پیدا کرد و یا امسال شلوار های بگ با مانتو های کوتاه خیلی ناز بودن و...

276247764_976159133265965_2854370804636286525_n

شلوار های پرررطرفدار

شلوار اسکینی

شلوار های اسکینی یا همون جذب از مدل هایی هستند که خیلی استفاده میشن و جا و مکان مشخصی هم ندارن و برای تمام فصل ها میشه پوشید و و با بیشتر مانتو ها هم ست میشن. شلوار های اسکینی شاید چندان برای خانم های درشت اندام و چاق مناسب نباشد که در ادامه نمونه بهترش رو براشون پیشنهاد خواهیم داد.

این مدل شلوار ها معمولا کشی باشند بهتره تا خشک و سخت چرا که شما به راحتی میتونین ازش استفاده کنین. پس صرفا زیبایی کار براتون مهم نباشه تا هم هم هزینه ای که دادین هدر نره و هم تو این شرایط اقتصادی بشه زیاد ازش استفاده کنین و دلتونو نزنه. 

Untitled

شلوار راسته

شلوارهای راسته هم از اسمشون مشخصه که از بالا تا پایین یکدست و راسته هستند. این مدل شوار ها از پرطرفدار ترین ها هستند که با کفش های پاشنه دار و کتونی خیلی خوشگل میشن و راحتی و زیبایی خاصی دارند که باید در انتخاب مانتو براشون دقت داشته باشین.

Untitled

شلوار بوت کات

شلوار های بوت کات از قسمت تقریبا زانو تا پایین گشاد میشه و برای خانوم ها با هر اندامی جذابه. این مدل شلوار ها راحتن و با کتونی فوق العاده خوشگل میشن. البته که اگه از علاقه مندان کفش های پاشنه دار هم هستید شلوار بوت کات بهش میاد و و پیشنهاد میشه و بسیااار پرطرفداره.

Untitled

شلوار راسته گشاد یا واید

این مدل شلوار واید که خیییلی ترند شده امسال هم مدل جینش و هم مدل های رنگیش برای سایزهای مختلف مناسبه و خوشگلی خاصی داره. شلوار های راسته گشاد نیز از پایین تا بالا راسته هستند اما از نوع گشادش و با مانتوهای کوتاه پیشنهاد میشن.

شلوار های بگ اگر به درستی و با آیتم های درست پوشیده بشن میتونن تاثیر بسیار خوب و مثبتی هم در کم نشون دادن سایز شما وهم بلدتر نشون دادن قدتون داشته باشن.

Untitled

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل از مدل های بسیاررر پرطرفدار تو چند سال اخیر هستش که بین خانومای جوون محبوبیت زیادی پیدا کرده. این مدل شلوار ها در قسمت بالایی گشاد هستند و در قسمت مچ پا تنگ تر میشن اما نه به اندازه شلوار اسکینی!

شلوار های مام استایل مناسب اندامهای تو پری که گفتیم هستش و برای کسایی که پهلو و پاهای پری دارند پیشنهاد میشه. مام استایل هم با کتونی و هم با صندل و کفش های پاشنه بلند خوشگل میشن و استایل شمارو متفاوت می کنند.

Untitled

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​ 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی