|

عاشقانه های پیمان قاسمخانی و همسرش؛ این بار در آسانسور

قاسمخانی چند سال بعد از جدایی از بهاره رهنما در جریان یک فیلم مستند در خصوص زندگی پسر فروغ فرخزاد با میترا ابراهیمی آشنا شد.

لینک کوتاه کپی شد

میترا ابراهیمی و پیمان قاسمخانی به تازگی با هم ازدواج کرده اند ابراهیمی در استوری اینستاگرامش خطاب به پیمان قاسمخانی نوشت: تو شبو از من گرفتی تو منو دادی به خورشید. میترا ابراهیمی مستندساز و روانشناس سرشناس 17 سال از پیمان قاسمخانی کوچکتر است قاسمخانی چند سال بعد از جدایی از بهاره رهنما در جریان یک فیلم مستند در خصوص زندگی پسر فروغ فرخزاد با میترا ابراهیمی آشنا شد.

میترا ابراهیمی عامل طلاق و جدایی پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما

ابراهیمی در مصاحبه ای اینستاگرامی به حواشی پرداخت که به دنبال انتشار خبر ازدواجش با پیمان قاسمخانی برای وی رقم خورد. میترا ابراهیمی در این مصاحبه گفت اولین باری که شایعه ی ازدواج آن ها منتشر شد بسیاری در فضای مجازی به او تهمت زدند عامل جدایی پیمان قاسمخانی از همسر سابقش بهاره رهنما بوده است. او درباره ی این شایعه اینگونه توضیح داد:

«اولین باری که پیمان را دیدم به سال ۹۵ برمی گردد. ما دوست مشترکی داریم که دوستدار حیوانات است و از هنرمندان مختلف برای حمایت از حیوانات دعوت می کند. با خیلی از هنرمندان اینگونه آشنا شدم و پیمان هم یکی از همان ها بود. پیمان هم علاقه ی زیادی به حیوانات دارد. اولین باری که دیدمش یک سال و نیم از طلاقش می گذشت. آن زمان هم اتفاق خاصی بینمان نیفتاد. قبل از آن فقط کارهایش را دیده بودم و شناختی از او نداشتم.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها