|

بغض و گریه بهاره رهنما : برای پیمان قاسم‌ خانی نماز خواندم!

بغض و گریه های بهاره رهنما : برای آرامش همسر قبلیم پیمان قاسم خانی نماز خوندم

لینک کوتاه کپی شد
2

بهاره رهنما بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است .بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است . بهاره رهنما در مصاحبه ای اینترنتی گفت: من برای آرامش همسر قبلیم پیمان قاسم خانی نماز خوندم، این ویدیو با باز خورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد .

در ادامه شما می توانید ویدیو گفتگو جنجالی بهاره رهنما را در زیر متن مشاهده نمایید.

پیمان قاسم خانی با میترا ابراهیمی لزدواج کرد. این خبر را مهراب قاسم خانی در اینستاگرام اعلام کرد. البته خود میترا ابراهیمی هم با انتشار عکسی از ازدواج رسمی با پیمان قاسم خانی خبر داد او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: و آن کسی که نیمه ی من بود به درون نطفه من بازگشته بود و من در آینه می دیدمش که مثل آینه پاکیزه بود و روشن بود و ناگهان صدایم کرد و من عروس خوشه های آفاق شدم

 

 

 

میترا ابراهیمی کیست؟

میترا ابراهیمی متولد ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد . میترا ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد ، اما در چندین دوره‌ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی ، فیلمسازی ، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه‌ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد .

honarnews__1614032265_2

ماجرای آشنایی پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی

در پاییز ۹۸ فیلم مستندی از میترا ابراهیمی به نام «کامی» در جشنواره سینما حقیقت اکران شد که تهیه کنندگی و سرمایه گذاری آن را پیمان قاسم خانی برعهده داشت و موسیقی کار هم اثر پریا قاسم خانی بود. در این فیلم به زندگی کامیار شاپور، فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور پرداخته شده بود.

100

چرا میترا ابراهیمی با کسی ازدواج کرد که 22 سال از او بزرگتر است؟

مشرق به نقل از یک کاربر فضای مجازی در توییترش نوشت: پیمان قاسم‌خانی ۵۴ ساله با یکی از خودش ۲۲ سال کوچکتر ازدواج کرد. دو تاسوال تو ذهنمه. ۱. این دختر معیار ازدواجش با کسی اینهمه بزرگتر چی میتونسته باشه جز سر زبونا افتادن و برعکس برای شوهرش هم؟ ۲. اگر همین ازدواج توسط یک شخص معروف مخالف تفکر این جماعت رخ میداد چند نامه اعتراضی مینوشتن؟

147584_534

پیمان قاسم خانی و همسرش میترا ابراهیمی

 

 

  • ناشناس ارسالی در

    بوی سوختگی میادپنجره روبازکن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها