|

شایعه ترسناک سعودی ها؛ پرسپولیس از لیگ قهرمانان حذف می شود!

وب سایت سعودی اسپورت نوشت که الهلال چشم انتظار صدور رأی دادگاه شکایت النصر از پرسپولیس است تا شاگردان گل محمدی از دور رقابت‌ها حذف شوند!

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الهلالی برود که استقلال را حذف کرد. پیش از این و در مرحله یک هشتم نهایی، اخبار تیم فرهاد مجیدی بسیار مورد توجه رسانه‌های سعودی قرار گرفته بود و حالا آنها روی پرسپولیس و اخبار شاگردان گل محمدی تمرکز کرده اند.

در همین راستا، وب سایت سعودی اسپورت در خبر عجیبی به لطف احتمالی النصر رقیب دیرینه و قدیمی الهلال به این تیم خبر داد. این وب سایت نوشت: الهلال آرزو دارد که راهی مرحله نیمه نهایی شده و در انتظار برنده دیدار النصر و الوحده باشد. در این زمینه، باشگاه پرسپولیس منتظر تصمیم دادگاه بین المللی ورزش CAS در خصوص اعتراض ارائه شده توسط باشگاه النصر پس از رویارویی دو تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ است. 

النصر به دلیل عدم صلاحیت برخی از بازیکنان تیم ایرانی و شرکت آنها در دیدار دو تیم که منجر به صعود پرسپولیس به دیدار فینال شد، شکایت کرده است. اعتراض ارائه شده توسط النصری‌ها، از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شد. بنابراین مقامات النصر تصمیم گرفتند تا این شکایت را به دادگاه بین المللی ورزش ارجاع دهند.

سعودی اسپورت در پایان نوشته است: شایان ذکر است که دادگاه CAS تصمیم نهایی خود را در ۳۰ سپتامبر صادر می‌کند و در صورت پذیرش اعتراض النصر، این بدان معناست که پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شود و الهلال مستقیماً به دیدار نیمه نهایی آسیا راه می‌یابد. 

لازم به ذکر است که رسانه‌های سعودی در سال گذشته نیز مدعی شدند رأی این پرونده به سود النصر صادر خواهد شد ولی اینگونه نشد و هر بار اعتراض تیم عربستانی رد شد.

مسئولان پرسپولیس نیز از ارائه دفاعیه قدرتمند در دادگاه نهایی خبر داده و اعلام کرده اند خطری شاگردان گل محمدی را تهدید نمی‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه