|

رابطه جنجالی بین بیت کوین و السالوادر!!

نایب بوکله، رئیس‌جمهور السالوادور از ۳۲ بانک مرکزی و ۱۲ مقام مالی از کشورهای مختلف برای بحث پیرامون بیت‌کوین دعوت کرده است

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نایب بوکله، رئیس‌جمهور السالوادور از ۳۲ بانک مرکزی و ۱۲ مقام مالی از کشورهای مختلف برای بحث پیرامون بیت‌کوین دعوت کرده است تا نشستی را در این کشور ترتیب دهند. او در حساب توییتر خود اعلام کرده است که امروز، ۱۶ می، در مورد شمول مالی، اقتصاد دیجیتال، بانکداری نوین، عرضه بیت‌کوین و موارد مشابه جلسه‌ای با حضور سران اقتصادی برخی از کشورها برگزار خواهد شد.

ازجمله کشورهای حاضر در این جلسه می‌توان به کنیا، پاکستان، کاستاریکا، پاراگوئه، آنگولا، غنا، اوگاندا، اردن، هندوراس، ماداگاسکار و مالدیو اشاره کرد.

کندل هفتگی قیمت بیت‌کوین در صرافی بایننس در قیمت ۳۱،۳۲۸ دلار بسته شد. بسته‌شدن این کندل بالای محدوده ۳۰ هزار دلار، شدوی بلند پایینی و همچنین حجم بالای آن علامت مثبتی است و احتمال لمس قیمت‌های بالاتر از ۳۱ هزار یا حداقل حفظ حمایت را در کندل هفته بعد افزایش می‌دهد.

مهم‌ترین محدوده مقاومتی در بازه ۳۳ هزار دلار و مهم‌ترین محدوده حمایتی در بازه ۲۹ تا ۳۰ هزار دلار قرار دارد.ازطرفی با بررسی سفارشات باز در صرافی کوین‌بیس می‌توان متوجه شد که بیشترین تراکم سفارشات خرید بیت‌کوین در محدوده ۲۶ هزار دلار و ۲۵ هزار دلار قرار دارند و می‌توانند به‌عنوان مهم‌ترین حمایت‌های قیمتی آن در نظر گرفته شوند. در محدوده ۲۸ هزار دلار نیز سفارشات خریدی وجود دارد و حجم آن‌ها درحال افزایش است، اما تراکم آن‌ به اندازه دیگر محدوده‌های ذکر شده نیست.

خرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی