|

خرید یا فروش؟

پیش بینی منفجر کننده از قیمت دوج کوین!

قیمت دوج کوین (DOGE) پس از اینکه چند ارز دیجیتال شاهدفشار فروش گسترده ای بودند، استیبل کوین ها باارزهای دیگر با مشکل مواجه شدند...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- قیمت دوج کوین (DOGE) پس از اینکه چند ارز دیجیتال شاهدفشار فروش گسترده ای بودند، استیبل کوین ها باارزهای دیگر با مشکل مواجه شدند، در معرض خطر قرار گرفتند.دقیقا در جایی که قیمت از نظر ارزش با دارایی یکسان است، نوسانات در بازار افزایش می یابد.سؤالات فراوان در مورد حل‌پذیری و عدم دریافت پاسخ از تتر یا هر شرکت دیگری اعتماد سرمایه‌گذاران را کاهش داده است. با خروج انبوه سرمایه در تمام گوشه و کنار ارزهای رمزنگاری شده، این سوال وجود دارد که این بهبود تا چه حد مثبت خواهد بود.

در صورتی که قیمت Dogecoin در حالت بدی قرار دارد انتظار داشته باشید که تا آخر هفته شاهد کاهش به زیر 0.0817 دلار باشیم. اگرچه قیمت Dogecoin در طول روز بهبود می‌یابد، اما هنوز به‌طور اساسی مسیر نزولی بلندمدت خود را اصلاح نکرده است. در جهت صعودی، قیمت DOGE با چندین سطح حیاتی مواجه است که پس از اصلاح شدید این هفته به مقاومت تبدیل شده است. به‌علاوه، اگر اقدام قیمت بتواند بالاتر از آن قرار گیرد، سرمایه‌گذاران DOGE با مقاومت شدیدی مواجه می‌شوند که میانگین متحرک ساده 55 روزه (SMA) به عنوان اولین مانع در 0.1137 دلار و بیشتر در 0.1357 دلار و سپس خط روند نزولی قرمز به دنبال دارد.

توسط SMA 200 روزه به عنوان فقط متقارن درست بالای آنجا و یک سطح محوری تاریخی است.بنابراین، قیمت DOGE به دلیل فقدان اعتبار و این واقعیت که مسیر بازیابی با موانع بسیار زیادی مواجه است، جایی برای حرکت های قابل توجه به سمت صعود ندارد. انتظار کاهشی را داشته باشید که به 0.0484 دلار برسد، که یک سطح پایین بسیار مهم در آوریل 2021 است. چند سنت بالاتر از آنجا، سطح پشتیبانی ماهانه S3 وجود دارد، بنابراین می تواند نزول را بگیرد، اما زمانی که Tether نیاز به پذیرش آن داشته باشد، شکست خواهد خورد.

dogcoin

دیگر نمی‌تواند پیوند خود را حفظ کند یا در صورت پیش‌فرض، قیمت DOGE را به 0.0070.0 دلار برساند.وقتی سرمایه‌گذاران می‌توانند در مورد ثبات مالی ارزهای دیجیتال و دارایی‌های آنها در استیبل کوین‌ها اطمینان حاصل کنند، انتظار داشته باشید که سرمایه‌گذاران با سرمایه بیشتری برای خرج کردن به بازار بازگردند. قیمت DOGE پس از آن شاهد یک رالی عظیم خواهد بود. سپس قیمت DOGE به سرعت SMA 55 روزه را در منطقه 0.1137 دلار آزمایش خواهد کرد.  و می تواند از SMA 200 و از خط روند نزولی قرمز عبور کند تا اقدام قیمت را به 0.1900 دلار برساند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی