|

بیت کوین لبه پرتگاه؟

زندگی بیت کوین در دست های کیست؟

بیت کوین در روز دوشنبه به دنبال ضعف در طبقه دارایی های پرخطرتر به دلیل عدم تمایل سرمایه گذاران به ریسک، از مرز 40000 دلار عبور کرد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-بیت کوین در روز دوشنبه به دنبال ضعف در طبقه دارایی های پرخطرتر به دلیل عدم تمایل سرمایه گذاران به ریسک، از مرز 40000 دلار عبور کرد. این هفته با ضررهای سنگین در کلاس دارایی های عصر جدید مشخص شده است،با این حال، بیت‌کوین‌ها در روز سه‌شنبه قبل از اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در کنگره ایالات متحده در اواخر روز، کمی قدرت نشان دادند، که ممکن است نشانه‌ای برای کاهش نشانه‌ها و افزایش نرخ بهره در اواخر عصر باشد.

تورم بالاتر، موضع‌گیری هاوکی از سوی بانک‌های مرکزی و نوسانات شدید بر بازارهای کریپتو تاثیر گذاشته است. پیش‌بینی گلدمن ساکس در مورد چهار افزایش نرخ در سال 2022، بازار ارزهای دیجیتال را قرمز تیره کرده است. بازارها به دنبال راهنمایی از سوی رئیس فدرال رزرو خواهند بود زیرا بازارهای مالی از عدم اطمینان خوششان نمی آید.

ادول پاتل، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، Mudrex گفت که در میان گمانه زنی ها در مورد اعلامیه هایی که توسط رئیس فدرال رزرو انجام خواهد شد، ابهامات زیادی وجود دارد.Thukral از BuyUCoin گفت که سرمایه گذاران باتجربه در حال خرید نزول ها و افزایش دارایی های خود هستند، در حالی که Patel از Mudrex به سرمایه گذاران پیشنهاد کرد که برای رهایی از درد زمان بندی بازار، میانگین هزینه دلاری (DCA) را انجام دهند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی