|

تحلیلی تکنیکال!

بررسی دلایلی عجیب برای خرید بیت کوین!

از آغاز سال قبل، ارزش کل همه ارزهای دیجیتال نزدیک به سه برابر شد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-از آغاز سال قبل، ارزش کل همه ارزهای دیجیتال نزدیک به سه برابر شد. جای تعجب نیست که بیت کوین (CRYPTO:BTC) یکی از بزرگ‌ترین مشارکت‌کنندگان در این افزایش ارزش جایگاهی داشته است.و با افزایش 67 درصدی از اول سال تا به امروز. 40.5 درصد از کل بازار 2.27 تریلیون دلاری ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.بیت کوین در سال 2021 سود S&P 500 را بیش از دو برابر افزایش داد.

سود بیت کوین که اخیراً از جایی که در اوایل ژوئیه 2010 شروع به معامله کرد به 8,000,000,000% رسیده و به دنبال کاتالیزورهای متعددی بوده است. حرکت جنجالی بیت کوین آنرا به محبوب ترین ارز دیجیتال در بین خرده فروشان تبدیل کرده است. همچنین خیلی از معامله گران به قیمت بیت کوین توجه نکردند و و به عنوان گزینه پرداخت از او استفاده کردند که بیت کوین نیز در ماه سپتامبر توسط السالوادور به عنوان ارز قانونی به رسمیت شناخته شد.

این اولین کشوری است که اجازه می دهد بیت کوین به عنوان ارز مورد قبول استفاده شود و می تواند مسیر را برای سایر کشورها هموار کند. باارزش‌ترین ارز دیجیتال جهان از افزایش سریع تورم در ایالات متحده و همچنین خارج از کشور هم سود برده است. از آنجایی که بیت کوین سقفی معادل 21 میلیون توکن دارد، به عنوان یک محافظ تورمی در برابر افزایش سریع عرضه پول و افزایش قیمت در ایالات متحده در نظر گرفته می شود.در ماه نوامبر، شاخص قیمت مصرف کننده برای تمام مصرف کنندگان شهری در ایالات متحده 6.8 درصد جهش کرد که بزرگترین جهش سالانه در 39 سال گذشته را نشان می دهد.

و نشان میدهد که سرمایه گذاران نیز به وضوح در مورد پتانسیل ارتقا بیت کوین هیجان زده هستند. در نوامبر، ارتقای Taproot که مدت‌ها منتظر آن بودیم، اجرایی شد. Taproot امکان انجام تراکنش‌های قرارداد هوشمند را در شبکه فراهم می‌کند که کمکی برای ستفاده گسترده‌تر از بلاک‌چین بیت‌کوین خواهد بود قراردادهای هوشمند پروتکل هایی هستند که به تأیید، اجرا و تسهیل قرارداد بین دو طرف کمک می کنند.در نهایت، حتی ترس از دست دادن (یا FOMO) نیز نقشی در محبوبیت این ارز داشته است.

پس از مشاهده افزایش ۸ میلیارد درصدی بیت‌کوین، به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران کریپتو بیشتر ۳۰ برای کاهش قیمت بیت کوین ندارند و به بیت کوین به عنوان یک سرمایه و اسباب خرید و فروش نگاه می‌کنند و کاری با قیمت‌بیت‌کوین ندارند و قصد دارند در سال جدید بیت کوین بیشتری خریداری کنند همچنین دلایلی وجود دارد که خرید بیت کوین را رد  می کند. که در خبرهای بعدی منتشر می‌کنیم.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی