|

سلفی باحال "ترلان پروانه" با شیفته ای که با دهنش مینوااازه؛ تیپش از مد مدتره!

tarlan parvanee shayanews

ترلان پروانه بازیگر جذابیه که همیشه عکساش مورد توجه قرار گرفته و اینبار نیز سلفی که آقای بیت باکسر با ترلان گرفت سوژه شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ترلان پروانه بازیگر دهه هفتادی و با استعداد ایرانیه که از وقتی که حتی به درستی نمیدونست این دنیا یعنی چی، وارد بازیگری شد و کارش رو شروع کرد. ترلان پروانه تنها پنج سال داشت و یه دختر فسقلی بود که اومد و شد بازیگر تبلیغات و بعد هم بازیگر فیلم و سریال های تلویزیون و بعد هم سینما! ترلان پروانه سن و سال بالایی نداره اما خب از دسته هنرمندانی هستش که شاید تعداد سوابق کاریش از اون چهره ای که جای مادربزرگشه هم بیشتر بوده باشه.

ترلان بانو اما حالا یه دختر خفن و جَوونی شده که هررر کار دلش میخواد میکنه و بدون کمترین دخالت خونوادش هر جا دلش بخواد میره و هر چه که دلش بخواد انجام میده، چه در ظاهرش و چه در رفتارش! البته که 25 سال اصلا سن کمی نیست و مامانامون وقتی تو این سن و سال بودن دو تا بچه داشتن اما خب انگاری این سن تو این دوره زمونه خیلی زیاد به حساب نمیاد و هنوز کلییی راه داره واسه بزرگ شدن! 

ترلان+پروانه

سلفی راحت ترلان پروانه با بیت باکسری که عاشقش بود!

همونطور که گفتیم ترلان پروانه تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش داشته اما انگاری از یه سنی به بعد خانوم خانوما دیگه بیخیال جعبه جادو شدن و پرید سینما و بازی بر روی پرده نقره ای! البته که قطعا سینما و نمایش خانگی هم دست باز تری برای ظاهر کاراکتر ها داره و بازیگرا هم که دوست دارن هفت رنگ باشن با کمترین محدودیت، از طرفی هم شهرت و درآمدی که سینما به یه بازیگر میده قابل مقایسه با تلویزیون نیست!!

ترلان پروانه سال گذشته به شدت پر کار شده بود و فیلم و سریال در پخش داشتن. یکی از اونها فیلم "گربه سیاه" بود که البته اواخر دهه نود ساخته شده بود و حالا اکران شد. اما خب از اونجایی که امکان نداره ترلان بانو تو پروژه ای بازی کنه و نقش اصلی نباشه، در این کار نیز اینچنین بود و اصلا گربه سیاه نقش خودش بود. در گربه سیاه پسری که شیفته ترلان بود رو بیت باکسری به نام کیا رکنی ایفای نقش کرد که پیشتر با حضور در برنامه خندوانه مشهور شده بود اما خب اوج دیده شدن وی با در کنار ترلان پروانه قرار گرفتن بود که صورت گرفت! در ادامه تصویری از این دو هنرمند مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

hashiyeh_irooni_s instagram 2023-5-24 story (2)

نقشای خاصی که فقط و فقط به ترلان پروانه داده میشه! استعدا یا پارتی؟

اما برگردیم سراغ ترلان پروانه خودمون که خیلی اتفاقی وارد بازیگری شد و ادامه داد و شد ترلان سینمای ایران. این چهره که حالا برای خود دارای اعتبار خاصی هستش اصولا تو فیلم و سریال ها نقش دختر خاصه رو هم داره. مثلا فیلم "فراری" رو به یاد دارید؟ و یا شاید هم همین "گربه سیاه"! "اختاپوس" و "آهوی پیشونی سفید" هم جذاب بودن نه؟

ترلان پروانه اما با توجه به اینکه تا به حال حواشی و حرف و حدیث های بسیاری هم در رابطه با ارتباطش با چهره های مرد داشته، باعث شده تا برخی بر این نظر باشند همیشه هم استعداد نیست که کلید خوشبختی ترلان پروانه هستش و گاهی پارتی بازیه بوده که خانوم بازیگر رو به اوج کار و دیده شدن رسونده!

429989_654

ترلان پروانه و ترکیب استایل هایی که درجه یک انتخاب میکنه! خانومای بازیگر یاد بگیرن!

جدا از این مسائل ترلان بانو به خوبی با استایل و مد و فشن آشناییت داره که خب یا استایلیست خوبی داره و یا خودش آموزش دیده و میتونه به خوبی آیتمای مختلف رو در کنار هم قرار بده و جالبیشم اینجاست که از ترند به شدت استفاده می کنه و از همه جور تیپی استقبال داره. ترلان پروانه با وجود سن و سال کمش اما به خوبی فضا و نوع لباس رو تشخیش میده و متناسب پیش میره، نه اینکه تنها نکته قابل توجهش کوتاه پوشیدن باشه تا چشم و لنز دوربین رو به سمت خودش بکشونه! بلکه با زیبایی و خاص بودن چنین عملی رو انجام میده.

ترلان+پروانه+و+ستاره+پسیانی

کمی بیشتر با ترلان پروانه؛ خانوم بازیگر یک بالرین قهار هستن

ترلان پروانه متولد سال 1377 می باشد. اما بجز موارد گفته شده از استعداد و توانایی خانم بازیگر جوان هم نباید گذشت. ترلان پروانه دختر ورزشکاره که خودش گفته بود ورزش حرفه ایم بسکتبال هستش دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشه و بتونم دوچرخه سواری کنم خیلی لذت می برم. اسب سواری هم جز ورزش های مورد علاقه منه.

البته گویا خانوم پروانه به رقص هم علاقه زیادی داره. او پیشتر گفته بود کلاس های باله در آب را به اتمام رسانده ام و این ورزش مفرح و زیبا را هم خیلی دوست دارم اما به دلیل دلمشغولی هایی که دارم، نتوانستم آن را ادامه دهم.

ترلان+پروانه (2)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی