|

دلربایی گشیفته فراهانی واسه اونوریا که نافرم خمارشن؛ رکورد داره البته تو شوهر

golshifteh farahani shayanews

گلشیفته فراهانی بازیگر مشهور ایرانی که تا به حال یه شونصد باری ازدواج و طلاق داشته حالا با لباس عروس تصاویری از خود به اشتراک گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- گلشیفته فراهانی رو میشه از بازیگرای سابق و با استعدادی دونست که این روزاشو داره خارج از ایران و در آمریکا میگذرونه. البته که این خواسته خود گلشیفته بود که از ایران بره و پس از گلی بانو تعداد مهاجرت کرده های زن خیلی بیشتر از دهه های قبل شد. گلشیفته فراهانی گرچه در ابتدای رفتنش به شدددت سر و صدا داشت و کلی حرف و حدیث برای خودش ساخت، اما بالاخره جایی از ایجاد حواشی دست کشید و به زندگی و ادامه فعالیتش در حوزه بازیگری پرداخت اما اینبار نه به عنوان یه بازیگر .و یا شهروند ایرانی که مقیم آمریکاست، بلکه درست به مانند یک شهروند خارجکی زندگیش رو انداخت رو روال و حالا ظاهرا اوضاع و احوالات خوبی داره با کلی طرفدار که شاید اگه ایران میموند انقدر ها بولد نمیشد و تنها در همون عرصه بازیگری مشهور بود. اما حالا می بینیم که خیلیا هستند گلشیفته فراهانی رو زنی همه چیز تموم میدونن و محبوب دلشونه که خب میشه گفت این موضوعات سلیقه ای هستش و یکی بر این عقیدس گلی هیچکار خاصی نکرده و برخی هم میگن گلشیفته خیلییی خوبه!!!

unknown_271971321_3357630777860488_6041191229860456704_n

گلشیفته فراهانی تو لباس عروس های عجیب غریبش! اصلا اینا لباس عروسن یا ...!

گلشیفته فراهانی تا به حال چند باری ازدواج کرده که خب با وجود اینکه سن و سال خیلی زیادی هم نداره این میزان ازدواج طلاق چندان جالب به نظر نمیاد. گلشیفته بانو از متولدین دهه شصت هستش و حتی یک سالی هم از افسانه پاکرو کوچیکتره اما نکته اینجاست که افسانه تا به حال یکبار هم بله نگفته و همچنان مجرده اما گلشیفته فراهانی .....!

از اینها گذشته گلشیفته بانو هیچگاه هم تصویری از خود با لباس عروسی و یا شبیه بهش منتشر نکرده که خب اینهم باز جای سوال داره همینجوری کشکی کشکی عروس میشد؟ در ادامه تصویری از وی مشاهده می کنید که گفته می شود خانوم بازیگر در لباس عروس است اما اینطور که نشون میده چندان به اون گفته نزدیک نیست!

گلشیفته+فراهانی

1859258631-samatak-com

Untitled

اعتماد به نفس بالای گلشیفته فراهانی که هیچ محل به گزافه گو ها نداد!! پروتز بدم؟

اما از نکاتی که در رابطه با گلشیفته میشه بهش اشاره کرد اینه که این بازیگر مهشور چه زمانی که در ایران حضور داشت و چه حالا که اونوره، اعتماد به نفس خوبی در رابطه با ظاهر خود داره. گلشیفته فراهانی در رابطه با اندامش در ابتدای مهاجرت به شدت مسخره میشد که خب لاغری و از این حرف ها. حتی همین حالا هم بسیای از کاربران با دیدن برخی از تصاویر دوباره همون نظرات تمسخر آمیز رو بیان میکنند اما انگاری تاثیری روی این چهره نداره که نداره! قطعا یک زن براش شنیدن چنین مواردی ناراحت کنندس و تو روحیش به شدت تاثیر گذاره اما اگه زنی به مانند گلشیفته فراهانی باشید با این میزان اعتماد به نفس و اعتماد به خود، قطعا صدای دیگران براتون اهمیتی نداره! 

گلشیفته فراهانی حتی بر روی چهره اش نیز تغییری ایجاد نکرد که خب این هم آیتمی جذاب در اوست چرا که این روزا دیگه ایران و اروپا و آمریکا نداره، بلکه کل جهان زنان به طور سرعت واری به سمت و سوی پروتز و ژل و جراحی های زیبایی دارن میرن که خب میدونید به راحتی میشه با تزریقات اندام رو هم درشت تر کرد تا حرف و حدیث ها تموم بشه. اما گشیفته فراهانی نه در صورت و نه در اندام به سمت این قضایا نرفت که نرفت!!!

487481-Gahar-ir

اما جالبه بدونید گلشیفته فراهانی با همون چهره نچرال و سادش در وبسایت Tc Candler از 100 زن زیبای سال 2021 بود. البته این تنها باری نبود که گلی خانوم اینچنین انتخاب میشن و خانوم بازیگر بارها منتخب مجله تی سی کندلر بوده است.

سال ۲۰۱۵ رتبه ۵

‎سال ۲۰۱۶ رتبه ۴

‎سال ۲۰۱۷ رتبه ۹

‎سال ۲۰۱۸ رتبه ۲۲

‎سال ۲۰۱۹ راتبه ۴۵

‎سال ۲۰۲۰ رتبه ۵۱

20210628_092922

گلشیفته 38 ساله و چند شوهری که تا به اینجا داشته!

همونطور که در ابتدا اشاره کردیم گلشیفته فراهانی تا به حال چند باری ازدواج کرده. اولین همسر خانوم خانوما فردی بنام امین محمد مهدوی بود. او متولد سال 1350 و یک مترجم مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اسپانیایی بود. خانوم و آقا در سال 1382 و قبل از خروج گلشیفته از ایران در جریان فیلم بابا عزیز باهم آشنا شدند و این آشنایی به ازدواج منجر شد. اما زندگی گلشیفته و همسرش دوام چندانی نداشت و دو سال بعد به طلاق ختم شد.

Untitled (1)

اما در سال 2015 بود که عکسی از گلشیفته در کنار کریستوس دورجه واکر Christos Dorje Walker با عنوان همسر گلشیفته منتشر شد. دورجه واکر دومین شوهر گلشیفته فراهانی محسوب میشود. او متولد 1970 هستش، ملیتی استرالیایی داره و گفته میشه که یه روانشناسه. این ازدواج نیز دوامی نداشت و براساس اخبار منتشر شده، این دو به دلیل وجود برخی مشکلات دو سال بعد از زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده اند.

و اما مدتی نیز خبرهایی از ازدواج گلشیفته فراهانی با کامبیز حسینی، مجری معروف تلویزیونی مقیم نیویورک به گوش می رسید و تصاویری از این دو در کنار هم منتشرشده بود البته نه خود گلشیفته و نه کامبیز خان این رابطه رو تائید نکردند.

1551283647_برنامه-عصر-جدید

دلیل اینهمه ازدواج چیه؟

اما چرا گلشیفته فراهانی این همه ازدواج و طلاق داشته؟ گلی متولد سال 1362 هستش و هنوز 40 سال نشده و سه بار ازدواج رو تجربه کرده که همه اون ها هم منجر به جدایی شدن و احتمالا تو سال های بعدی هم از ازدواج و طلاق خانوم فراهانی باز هم خواهیم شنید. اما علت اینکه خانوم بازیگر که حالا ستاره هالیوود هم شده نمیتونه در یک رابطه سالم و مدت دار با کسی باشه رو باید تو صحبت های قبلی ایشون جستجو کرد. گلشیفته در مصاحبه ای که یک رسانه خارجی با او انجام داد، گفت همیشه از هر محدودیتی فرار می کنم و احتمالاً ازدواج هم برای خانوم محدودیت ایجاد می کنه و گلی بعد از مدتی که تب عاشقیش فروکش می کنه تاب موندن تو رابطه و ادامه دادن رو نداره و سریع جدا میشه!

گلشیفته+فراهانی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی