|

محیا دهقانی بازیگر چشم قشنگ نجلا رو یادته؟ بیا ببین چه مدلی شده اونم از نوع حوله ای!

Mahya Dehghani

محیا دهقانی بازیگر نقش اول سریال نجلا 2 حالا با عکس های فاز بالا و خفن اینستاییش داره هرچی سلبریتیه میگذاره جیب بغلش.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- محیا دهقانی از بازیگر های خوش چهره و وفق العاده دوست داشتنی این روزهای سینما و تلویزیون است که تا حالا کارهای موفق و قابل توجهی در پرونده کاریش داشته اما بدون شک اون پروژه ای که باعث شد محیا دهقانی حسابی مهارت و توانایی خودش رو در این حرفه به رخ بکشه سریال نجلا 2 بود. حالا چرا میگیم هیچی مثل نجلا نتونست محیا دهقانی رو ببره اون بالا مالا ها؟!

اگر از طرفدار های سریال نجلا بوده باشید و سری اول این سریال رو هم تماشا کرده باشید قطعا یادتون هست که در سری اول خانوم سارا رسول زاده نقش نجلا رو ایفا کردند و اتفاقا که خیلی هم خوب و حرفه ای بازی کرد یه جوری که انگار خانوم خانوما اصلا جنوب به دنیا اومده، به خاطر همین هم تغییر بازیگر نقش اول سریال در ابتدای پخش سری دوم خیلی ها رو شوکه و ناامید کرد؛ واقعیت اینه که اصولا هم خیلی از بازیگر های دوم توانایی اون رو ندارند که به اندازه همکار قبلیشون خودشون رو تو دل مخاطب جا کنند اما با همه این اوصاف محیا دهقانی نه تنها تونست از پس بازی این نقش خوب بر بیاد بلکه حسااابی هم برای خودش تو دل بیننده های نجلا 2 جا باز کرد و این یعنی همون هنری که نشون میده محیا دقانی چقدر خفن و حرفه ای وارد عمل شده.

محیا دهقانی

وقتی محیا دهقانی لاتیش و پر میکنه لبالب

به گزارش شایاینوز، با توجه به این که محیا دهقانی بیشتر به خاطر کار هایی مثل نجلا و شیار 143 شناخته میشه، خیلی از کاربر ها این طور برداشت کردند که محیا خانوم دهقانی مثل خیلی از بازیگر های هم دوره خودش فقط بلد تو یه خط ثابت باقی بمونه و همچین اون طور که باید و شاید خودش رو وارد چالش نمیکنه مثل خانوم میترا رفیع که خیلی از کاربر ها معتقدند میترا خانوم رفیع خیلی یخ بازی میکنه و انگاری که به خودش زحمت نمیده، ولی واقعیت امر اینه که درسته محیا دهقانی هنوز به اون اندازه ای که سزاوارشه مشهور نشده اما باید بدونید محیا بانو یه جلوه دیگه هم داره که می‌تونه قشنگ لاتیش رو پر کنه و یه تریپ گنگ و خفن بزنه و بعد هم بره جلوی دوربین. 

محیا دهقانی محیا دهقانی

وقتی محیا دهقانی با فاز مدلینگیش برگ رو درخت نمیگذاره

این روزها برای سلبریتی ها و بازیگر ها فضای مجازی خیلی موضوع مهم و حیاتی ای به حساب میاد به حدی که یه عدشون فقط یکی دو تا نقش بازی می کنند و بعد ترجیح میدند از شهرت دو روزشون استفاده کنند و بزنن تو فاز اینستا بازی و مدل شدن و این داستان ها، خب این طوری هم شهرتشون بیشتر میشه هم خیلی بی دردسر تر، کلی پول به جیب میزنن. حالا میون این همه خانوم و آقای بازیگر که دیگه باید بهشون گفت بلاگر اینستا تا بازیگر سینما محیا دهقانی همچین بگی نگی فرق داره، بگو چرا؟

برای این که محیا خانوم دهقانی برخلاف خیلی از خانوم های همکارش چهره طبیعی و نچرالی داره که ظاهرا خیلی هم باهاش حال میکنه و تصمیم نداره تا معروف شد، بشه دفتر نقاشی دکتر های زیبایی، از طرف دیگه اگرچه که فعالیت قابل توجهی در اینستاگرام داره اما باز هم برخلاف باقی خانوم آقایون همکارش نه چندان اهل تبلیغ گرفتن و راه و بی راه واسه این و اون پست گذاشتنه و نه از خودش عکس های عجیب غریب میگیره، در عوض میدونه که چطور و چه وقت عکس هایی از خودش منتشر کنه که هم ته مدلینگ بازی و این حرفا باشه و به این طریق توانایی ها و زیبایی های خودش رو نشون بده هم نره تو لیست بازیگر هایی که انگاری تو فضای مجازی چادر زدن. حالا در ادامه یکی دو نمونه از این عکس های خفن و جذاب خانوم خانوما رو با هم میبینیم.

محیا دهقانی محیا دهقانی

وقتی محیا دهقانی پیشینه دار خوووب

محیا دهقانی متولد دی ماه سال 1370 در تهران است که فارق التحصیل رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. خانوم بازیگر از سن 8 سالگی ورزش کاراته رو به طور حرفه ای شروع کرده و حالا دان دو کاراته داره. محیا خانوم در سال 92 با سینمایی شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار راه خودش رو به دنیای سینما باز کرد اما با وجود این که در این فیلم با گروه خوب و حرفه ای همراه بود، شهرتش رو به سریال پایتخت 4 و نقش سوسن مدیونه. سریال نجلا هم که دیگه تیر آخر برای حسابی به چشم اومدن محیا خانوم بود.

محیا دهقانی محیا دهقانی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی