|

وقتی لیلا بلوکات حتی موقع خواب هم ژَذابیتاشو به رخ میکشه؛ خوشگلی تو کفِته باباااا!

leila bolukat shayanews

لیلا بلوکات از بازیگران محبوب سینماس که جدیدا تیپ زدناش حسابی خفن شده و فقط تو تخت خواب عکس نذاشته بود که اونم گذاشت!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- لیلا بلوکات از بازیگران خوش استایل و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا با تریپای خفن و جنجالی سعی داره اینستا رو دو قبضه کنه. لیلا بلوکات اولین بار با بازی در سریال "یوسف پیامبر" تونست به شهرتی باورنکردنی برسه و ظاهر و استایل خوبش باعث شد چندین قدم از همون ابتدا از بقیه بازیگرا جلوتر باشه. به همین دلیل هم لیلا بلوکات تو این مدتی که بیشتر از بازیگری با خیریه "مهر لیلا" درگیر بوده، تبدیل شده به یه کینگ فضای مجازی که با پستای خفنش داره روز به روز بیشتر از قبل میترکونه.

لیلا بلوکات چند وقت پیش عکسی از خودش منتشر کرد که او رو بیشتر از هر زمانی به حاشیه سازی دعوت میکرد. تابحال کسی از بازیگران موقع خواب پستی نذاشته بودن که گویا لیلا خانوم شده اولین کسی که این کاررو انجام میده. این بازیگر خوش چهره با تیپ ساده و خواب طورش یه عکس گذاشت که همه رو شوک کرد و چهره فیلتر شدش البته بیشتر از هر موضوع دیگری چنین تعجبی رو برای کاربران فضای مجازی رقم زد که لیلا بلوکات با این فیس خوب و دوست داشتنی چرا باید عکسی با این حجم فیلتر رو اونم موقع خواب منتشر کنه؟!!!

tr

وقتی لیلا  بلوکات تریپ میاد برگ ریزون اونم با آیفون جذابش!

لیلا بلوکات از اون دسته بازیگراییه که مدت زیادی پس از رسیدن به شهرت خیلی عادی و به دور از هر گونه حاشیه سازی بود و چندان هم توی فضای مجازی سعی نداشت خودی نشون بده. اما اخیرا و با ورود تعداد بی شماری از سلبریتیا به اینستا و تامثالهم این بانوی خوش استایل هم فاز گرفته که بیاد و همه رو قلع و قمع کنه تا اینطوری بتونه حداقل این زمان هایی که نبوده رو جبران کنه و مبادا از طرفدارانش کم بشه.

واسه همین هم عکسای جینگول مستون زیادی از خودش منتشر میکنه که یکی از اونا که گویا توی خیریه "مهر لیلا" بوده حسابی سروصدا کرد. چون خانوم خانوما میون کلی تلفن رنگ و وارنگ، آیفون دستش گرفته و با ساعت جینگول اَپلش قصد داره همه رو زخمی کنه!

fff

ff

لیلا بلوکات یه سوپر اروپاییِ خفن که رودست نداره!

لیلا بلوکات این اواخر با مجموعه "از سرنوشت" تونست بار دیگه توانایی های فوق العاده اش در بازیگری رو به نمایش بذاره و البته همین موضوع هم باعث شد تا خیلیا برن سراغ پیج پر و پیمون این بازیگر و با دیدن عکسایی که خانوم خانوما با ژستای خاص و اروپایی که در اونا گرفته همه رو مات و مبهوت خودش کرده، رسما سلبریتی بودنش رو به رخ بکشه.

از اونجایی که تعداد زیادی از افراد و خصوصا جوونا دوست دارن ژستای خفن و جدید یاد بگیرن، میشه به واقع اذعان کرد لیلا بلوکات یه نمونه بسیار خوبی برای این کار به حساب میاد!

de

Untitled

leilabolukat_1652422452_1

لیلا بلوکات، یه بازیگر و ورزشکار قَهار!

لیلا بلوکات متولد 4 تیرماه سال 1360 در شهر تهرانه. مدرک تحصیلی او کارشناسی فرش بوده و دو خواهر و یک برادر داره که یکی از خواهرانش در پاریس فرانسه سکونت داره. او اولین بار با سریال "یوسف پیامبر" دیده شد و پس از آن مسیری فوق العاده افتخارآمیز رو تونست برای خودش رقم بزنه.

پس از اون هم تصمیم گرفت خیریه ای به اسم "مهر لیلا" تاسیس کنه و از اون طریق به افراد ناتوان و معلولان جسمی و حرکتی کمک کنه که البته در کنار یاری رسانی هایی که از طرف بازیگران و سلبریتیای دیگه انجام میشد، شهرت بسیار بالاتری هم پیدا کرد. لیلا بلوکات در کنار بازیگری علاقه زیادی به ورزش داره و تو زمینه های مختلف مثل کوهنوردی، اسب سواری و والیبال دستی بر آتش داره.

vvv

لیلا-+بلوکات

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی